Zdjęcia z planu Spider-Mana 1

Pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Spider-Man w reżyserii Marca Webba. Widzimy na nich Petera Parkera (Andrew Garfield) i Gwen Stacy (Emma Stone).

Spider-Man

W obsadzie są także: Rhys Ifans i Denis Leary.

Premiera filmu zapowiedziana jest na lipiec 2012 roku.

Spider-ManSpider-ManSpider-ManSpider-ManSpider-ManSpider-Man

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Quagmire

Gorzej, że on na tych zdjęciach wygląda jakby udawał nastolatka, "nie jest nim". Maguire miał 27 lat na pierwszym Spider-Manie i chyba każdy uwierzył, że gra maturzystę. Aktorsko to wybór jak najbardziej trafiony, ale pod względem tej stylizacji na nowego idola nastolatek i dopasowania do scenariusza chyba jednak nie.
Polubiłem Garfielda po Social Network i I am Here, ale szczególnie pierwsze zdjęcie jakoś mnie odrzuca. Wygląda jak diler który przyszedł coś sprzedać ufnej licealistce :)
PS A na tym zdjęciu jedną sznurówkę ma niebieską a jedną czarną, ale jest super ekstra cool! :)

JohnnyDepp

myśłem że to Justin Bieber i Selena Gomez !!
Mam lepszego niusa !!
Waldek wraca do "Kiepskich"!

PS Selena blond !! Mój fail eheh

Redox

Tragicznie nie wygląda. Z drugiej strony wydaję mi się, że lepiej niech grają 30-latkowie (po świetnym występie w "Social Network" wierzę, że sprawdzi się i tutaj), którzy wczują się w rolę aniżeli jakieś plastikowe aktoreczki. Nie ma na razie co pochopnie. Mam nadzieję, że Marc Webb wyjdzie z tego zwycięsko i film nie będzie tylko hitem kasowym, ale również udaną adaptacją dorównującą takim minionym dokonaniom jak "Strażnicy" czy "Kick-ass" (choć nie będzie to łatwe).

drfalck

Racja, 30 latkowie grający nastolatków to ostatnio reguła. Nie mówiąc już o starych babach grających w komediach romantycznych dla nastolatków jak np Aniston.

Santanico

niestety ja też się muszę zgodzić z kolegą Quagmire

Proszę czekać…