"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Farrell w Pamięci Absolutnej 0

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów aktor Colin Farrell (Ondine) potwierdził pojawiające się plotki, iż zagra główną rolę w nowej wersji klasycznej produkcji science-fiction pt. Pamięć absolutna. Oryginalny film pojawił się w kinach w 1990 roku i jego gwiazdą był Arnold Schwarzenegger. Całość bazuje na powieści Phillipa K. Dicka pt. We Can Remember It for You Wholesale.

Colin Farell w filmie Londyński bulwar (2010)

Informację tą niezależnie od aktora potwierdził producent nowej wersji – Neal Moritz. Ten przyznał jednocześnie, iż prowadzono rozmowy także z Tomem Hardym (Incepcja) i Michaelem Fassbenderem (Bękarty wojny). Wiemy także, iż obraz ma być o wiele bardziej wierny opowiadaniu Dicka niż wcześniejsza wersja. Nie spodziewajcie się także trójwymiarowej produkcji, bowiem ma powstać w tradycyjny sposób.

Akcja oryginału rozgrywała się w niedalekiej przyszłości. Ludzkość dynamicznie kolonizuje przestrzeń kosmiczną. Przeciętny obywatel Doug Quaid korzysta z oferty cybernetycznego biura podróży i wybiera się w wirtualną podróż na Marsa. W jej trakcie odkrywa w swej podświadomości wspomnienia, które ktoś wymazał z jego pamięci. Okazuje się, że jeszcze niedawno był agentem specjalnym wykonującym tajne misje w kosmosie. Doug rusza na Marsa tropem swej przeszłości.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks

To będzie masakra… Nie ma szans żeby przebił Arniego. Błagam żebym nie miał racji…

Proszę czekać…