"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ivan Reitman o Ghostbusters 3 0

Producent i reżyser Ivan Reitman (Pogromcy duchów) udzielił ostatnio wywiadu, w którym postanowił sprostować wszystkie ostatnio pojawiające się plotki na temat projektu pt. Ghostbusters 3. I tak na początek zdradził, że to czy film powstanie będzie zależało tylko i wyłącznie od Billa Murraya.

Pogromcy duchów

W wywiadzie Reitman ujawnił, że to czy trzecia część Pogromców duchów powstanie zależeć będzie od tego czy Bill Murray zgodzi się ponownie wystąpić w roli doktora Petera Venkmana. Aktor dopiero niedawno otrzymał scenariusz, w którym postać ta jest bardzo znacząca a więc brak jego udziału oznaczałoby, że obraz nie powstanie.

Wiadomo także, że w projekcie jest miejsce dla Sigourney Weaver oraz wszystkich kluczowych aktorów z poprzednich dwóch części. Reitman stwierdził też, że autentyczny scenariusz filmu różni się od tego, co było prezentowane w mediach.

Dzięki temu wywiadowi wiemy również, że studio Sony wstępnie wyraziło zgodę na nakręcenie kolejnej części. Zarezerwowało podobno kwotę 150 mln $ na budżet jednak uzależnia ostateczną zgodę od udziału Murraya.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…