Pierwsze zdjęcie Spider-Mana! 3

W końcu pojawiło się pierwsze zdjęcie Andrew Garfielda w kostiumie superbohatera w filmie Spider-Man w reżyserii Marca Webba.

Andrew Garfield

W obsadzie są: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Martin Sheen, Denis Leary, Campbell Scott, Julianne Nicholson, Irrfan Khan, Annie Parisse i Chris Zylka.

Jak Wam się podoba nowy Spider-Man? Premiera filmu zapowiedziana jest na lipiec 2012 roku.

Spider-ManSpider-Man

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 16

caryca84

Garfield jest kościotrupem – wystarczy obejrzeć go w Never Let Me Go. To zdecydowanie wykracza poza zasięg słowa "chudy".
Mnie osobiście zastanawia: po co kolejny spider-man?

Young_Caesar

mozliwe mozliwe i jest w tym duzo racji , ale jednak w starym spidermanie parker zaraz po rannym przebudzeniu po ukąszeniu pająka już , przeglądając się w lustrze zauwarzył że ma większe mięśnie;) no i to do mnie bardziej jednak przemawiało niz taka moc calkowie z nikąd.
Dla porzykładu Hulk co prawda nie był tak silny bo był górą mięśni ale jednak to ze taki był lepiej to obrazowało chyba.
Zobaczymy za rok jak to bedzie , mozliwe ze znowu parker komputerowy bedzie mial inna sylwetke niz wtedy kiedy byl grany przez aktora;]

Adam_Siennica

Wiecie, jego moc nie pochodzi od tego, że ma mięśnie, tylko o mutacje. Gdyby mutacje zrobiła z niego mięśniaka, byłoby to bez sensu. Tak jak wielu superbohaterów ma nadludzką siłę, a nie wyglądają na atletów. Myślę, że twórcy tym tokiem szli.

Young_Caesar

nikt o mięśniaku nie mówi….ale jakies mięśnie powinien miieć, np budowa pływaka czy akrobaty…dzisiaj przeciętny nastolatek jest lepiej od niego zbudowany ,a on w koncu stajje się superbohaterem:)

Quagmire

Akurat tężyzna fizyczna jest mi zupełnie obojętna w tej roli, czas mięśniaków w kinie akcji przeminął jakieś 15 lat temu.

Proszę czekać…