"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz Kapitana Amerykę 1

Ostatnio w zachodnich mediach pojawiło się nowe zdjęcie, na którym można zobaczyć Chrisa Evansa grającego główną rolę w nowym filmie Joe Johnstona pt. Captain America: The First Avenger. Projekt, do którego scenariusz napisali: Joss Whedon i Stephen McFeely pojawi się w kinach 21 lipca 2011 roku. Dostępny będzie w wersjach 2D i 3D.

Kadr z filmu Captain America: The First Avenger (2011)

Będąc uznanym za niezdatnego do służby wojskowej, Steve Rogers (Chris Evans) na ochotnika zgłasza się do ściśle tajnej pracy naukowo-badawczej, która zmienia go w Kapitana Amerykę, super bohatera, który ma za zadanie bronić ideałów Ameryki…

W obsadzie występują także: Hugo Weaving, Samuel L. Jackson, Hayley Atwell, Tommy Lee Jones, Stanley Tucci, Sebastian Stan i Dominic Cooper.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia:

Chris Evans jako Kapitan AmerykaChris Evans jako Kapitan Ameryka

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Adam_Siennica

No dziwne, by go nie było, skoro gra w uniwersum Marvela jedną z ważniejszych postaci :P

neo1033

Wszedzie Samuel L. Jackson …

kpr

Strój dobry, bałem się, że mu przytwierdzą te skrzydełka na głowie, a fajnie, że tylko je narysowali :). Jednak te dwie postacie w tle nie wyglądają zbyt rewelacyjnie.. może w animacji lepiej będzie.

Asmodeusz

jak na razie i tak najlepsze jest zdięcie z tarczą na plecach, ale trzeba przyznać, że robi sie coraz klimatyczniej i ciekawiej

TVpiotrek

Dla mnie będzie dobre kino, pokroju TRON – Dziedzictwo!

Proszę czekać…