"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Warner Bros planuje remake'i 0

Według amerykańskiej prasy studio Warner Bros coraz poważniej zastanawia się nad stworzeniem nowych wersji filmów do swoich znanych produkcji. Na liście potencjalnych produkcji do zrealizowania jest między innymi Zabójcza broń, która wypromowała Mela Gibsona i Danny’ego Glovera.

Logo studia Warner Bros

Na chwile obecną nie wiadomo jednak czy są to oficjalne plany czy może po prostu tylko potencjalne filmy, które mogą zostać zrealizowane. Jednak obecność na liście Zabójczej broni dziwi gdyż obraz wciąż jest dosyć popularny (choć co prawda już tylko w stacjach telewizyjnych).

Wśród potencjalnych filmów do przeróbki znajdują się także: Tarzan (podobno ten ma największe szanse na realizację), komedia Oh, God! oraz western Dzika banda (również ma spore szanse ze względu na sukces filmu braci Coen).

Ciekawe ile z tych filmów zostanie zrealizowanych a ile pozostanie tylko w planach. Na to jednak przyjdzie nam trochę poczekać.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

HeRr

No jak to, zabójcza broń się już zestarzała, grają tam mężczyźni. Teraz będzie wersja z emo chłopcami którzy ganiają się we fryzurach edwarda i spodniach-rurkach.

Santanico

"Zabójcza Broń"?! nie wierzę w to co czytam.Tarzan jakoś mnie mało interesuje.A co do "Dzikiej Bandy" – oryginał jest świetny,a studio może się na tym projekcie przejechać ponieważ remake "Prawdziwego męstwa" jest tak genialny dzięki braciom Coen.A trudno będzie znaleźć tak dobrych artystów,którzy odnajda sie w westernie.

Proszę czekać…