Będzie Matrix 4 i 5 ? 5

Keanu Reeves w Londynie podczas promocji swojego najnowszego filmu pt. Henry's Crime zdradził, że w święta jadł lunch z Wachowskimi, którzy opowiedzieli mu, że mają skończony scenariusz na dwa kolejny filmy z serii Matrix.

Matrix

Najwyraźniej Wachowscy spotkali się z Jamesem Cameronem, aby omówić wykorzystanie nowatorskiej technologii 3D. Chcą pokazać coś, czego jeszcze nie pokazywano w historii kina.

Reeves obiecuje, że kolejne Matrixy będą rewolucyjne jak pierwsza część.

Potwierdził również, że Will Smith zagra w Robin Hoodzie Wachowskich, który ma być futurystycznym filmem inspirowanym słynną legendą. Rzekomo Wachowscy chcą tą produkcją tak wpłynąć na kino pod względem efektów specjalnych, jak kiedyś dokonał tego Terminator 2.

Wierzycie Reevesowi? Czy jest w tym ziarno prawdy? Czy może aktor zdecydował się puścić wodzę fantazji?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

TVpiotrek

Co do Matrix’a 4 to ponoć już były jakieś przymiarki! ale że i 5 to super! CZEKAM z niecierpliwością, ponieważ jestem wielkim fanem! Jeśli chodzi o futurystycznego Robin Hood’a z Will’em Smith’em to także czekam, może być ciekawie! A może być też i tak że te wszystkie nowe filmy: (Matrix 4,5, Avatar 2, Terminator 5) to zwykły skok na pieniądze widzów. Pozdrawiam

marek22

a kto to taki ten neon?

mysza_007

Reeves wysłał mi smsa….
w sumie to wszystkich mogliby wymienići dać jakiegoś nowego wybrańca…tak czy inaczej mam nadzieje, że te filmy powstaną….

jacks

ja się pytam mysza skąd masz info, że ma tam być Trinity? :D

Proszę czekać…