http://vimeo.com/mironkundzicz

Maguire nie chce Spider-Mana 4 0

Jeśli Sony Pictures myślało, że sequele Spider-Mana będą się ciągnąć w nieskończoność, to mogą być w błędzie.

Ich marzenia zweryfikowało życie, ponieważ odtwórca głównej roli, Tobey Maguire (Miasteczko Pleasantville), powiedział, że ma dosyć grania Petera Parkera i nie zobaczymy go w czwartej części serii.

Spider-ManSpider-Man

Myślę, że trzecia część, to będzie dobry czas żeby skończyć z tą rolą. Nie jestem już związany żadnym kontraktem, z następnymi filmami o Człowieku Pająku. Oczywiście nie jestem całkowicie zamknięty na wszechobecną chęć nakręcenia kolejnego filmu, ale uważam, że trzecia część powinna być ostatnią. – mówi Maguire.

Kirsten Dunst (Przekleństwa niewinności), która wcieliła się w filmie w rolę jego dziewczyny Mary Jane, również ma kontrakt tylko na trzy części. Oboje mają mieszane uczucia, czy powrócić do kasowej serii, po właśnie zakończonych zdjęciach do trzeciej części.

W Hollywood jednak nic nie jest niemożliwe i wiele razy można się było przekonać, że pieniądze potrafią zdziałać cuda. Dwie pierwsze części zarobiły w sumie ponad półtora miliarda dolarów.

Zwiastuny do Spider-Man 3, można zobaczyć tutaj.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

Może wezmą Jake’a Gyllenhaala…. ;)

sciema

Chyba masz rację. Maguire to nie jedyny który podoła roli Spider-mana. Ale nie chciałbym też w tej roli żadnej oklepanej twarzy, w razie czego powinni szukać kogoś kto nie grał jeszcze w żadnym kasowym filmie.

Anonimowy

Nie liczy się to, czego chce Maguire, liczy się to, czego chcą producenci. Jeśli Maguire nie zagra, bez problemu znajdą kogoś na jego miejsce. Nakręcą film bez niego, ale z jakimś fajnym przeciwnikiem i się sprzeda. A potem nakręcą kolejny i kolejny, bo materiału mają na kontynuacje od cholery.

Przyczepić się można, że Spider-Man bez Maguire’a to nie to samo, ale z Bondem jest podobnie. Jak się aktor znudzi rolą, przychodni następny i filmy mają sie dobrze.

Proszę czekać…