http://vimeo.com/mironkundzicz

Maguire nie chce Spider-Mana 4 0

Jeśli Sony Pictures myślało, że sequele Spider-Mana będą się ciągnąć w nieskończoność, to mogą być w błędzie.

Ich marzenia zweryfikowało życie, ponieważ odtwórca głównej roli, Tobey Maguire (Miasteczko Pleasantville), powiedział, że ma dosyć grania Petera Parkera i nie zobaczymy go w czwartej części serii.

Spider-ManSpider-Man

Myślę, że trzecia część, to będzie dobry czas żeby skończyć z tą rolą. Nie jestem już związany żadnym kontraktem, z następnymi filmami o Człowieku Pająku. Oczywiście nie jestem całkowicie zamknięty na wszechobecną chęć nakręcenia kolejnego filmu, ale uważam, że trzecia część powinna być ostatnią. – mówi Maguire.

Kirsten Dunst (Przekleństwa niewinności), która wcieliła się w filmie w rolę jego dziewczyny Mary Jane, również ma kontrakt tylko na trzy części. Oboje mają mieszane uczucia, czy powrócić do kasowej serii, po właśnie zakończonych zdjęciach do trzeciej części.

W Hollywood jednak nic nie jest niemożliwe i wiele razy można się było przekonać, że pieniądze potrafią zdziałać cuda. Dwie pierwsze części zarobiły w sumie ponad półtora miliarda dolarów.

Zwiastuny do Spider-Man 3, można zobaczyć tutaj.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy 2006-12-05

Może wezmą Jake’a Gyllenhaala…. ;)

sciema 2006-12-03

Chyba masz rację. Maguire to nie jedyny który podoła roli Spider-mana. Ale nie chciałbym też w tej roli żadnej oklepanej twarzy, w razie czego powinni szukać kogoś kto nie grał jeszcze w żadnym kasowym filmie.

Anonimowy 2006-12-03

Nie liczy się to, czego chce Maguire, liczy się to, czego chcą producenci. Jeśli Maguire nie zagra, bez problemu znajdą kogoś na jego miejsce. Nakręcą film bez niego, ale z jakimś fajnym przeciwnikiem i się sprzeda. A potem nakręcą kolejny i kolejny, bo materiału mają na kontynuacje od cholery.

Przyczepić się można, że Spider-Man bez Maguire’a to nie to samo, ale z Bondem jest podobnie. Jak się aktor znudzi rolą, przychodni następny i filmy mają sie dobrze.

Proszę czekać…