Poznaj nowego Supermana! 3

Henry Cavill, który w Dynastii Tudorów grał postać Charlesa Brandona, został dziś oficjalnie ogłoszony przez Warner Bros. i Legendary Pictures jako nowy Clark Kent/Superman w filmie Man of Steel w reżyserii Zacka Snydera.

Henry Cavill

Autorami historii są Christopher Nolan i David S. Goyer. Jonathan Nolan i David S. Goyer piszą scenariusz.

Premiera zapowiedziana jest na grudzień 2012 roku.

Snyder tak mówił o projekcie po tym, jak go wybrali:

Od kiedy pamiętam byłem wielkim fanem tej postaci. Zdecydowanie jest królem wszystkich superbohaterów. Jest jeszcze wcześnie, ale mogę wam powiedzieć, że historia wymyślona przez Davida i Chrisa pozwoli mi nadać powiew świeżości przygodom Człowieka ze Stali. Zawsze wydawał mi się wspaniały. Kończę pracę nad Sucker Punch i zabieram się za to!

Cavill kiedyś był kandydatem do roli w wersji McG i Bretta Ratnera, zanim jeszcze Bryan Singer przejął projekt i obsadził Brandona Routha.

Henry CavillHenry Cavill

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

Armie Hammer byłby idealnem odwzorowaniem Supermana rysowanego do filmów animowanych:

Osobiście mi odpowiadał Brandon Routh, Henry Cavill z pewnością będzie bardzo dobry, bo czy Zack Snyder kiedyś popełnił błąd obsadowy?

A do tej pory najbardziej lubiłem Supermana w wykonaniu Deana Caina w serialu "Nowe przygody Supermana" – http://www.youtube.com/watch?v=-jEkclejTD4 W ogóle tak kochałem ten serial, że jak przegapiłem odcinek, a chyba an TVP2 leciało, to byłem wkurzony :) Starałem się dosłownie każdy obejrzeć. To jest coś, co niestety nie spotkało ani Batmana ani Supermana, szkoda.

Redox

A już miałem nadzieję, że angaż otrzyma jednak Armie Hammer.

Proszę czekać…