Remake Nieśmiertelnego jak Zmierzch 0

Melissa Rivers, scenarzystka wszystkich części Sagi Zmierzch, napisze scenariusz remake’u kultowego filmu Nieśmiertelny.

Nieśmiertelny

Producentem jest Neal H. Moritz, a Justin Lin (Szybka Piątka) reżyseruje.

Powstało kilka sequeli i telewizyjnych spin-offów Nieśmiertelnego.

Fabuła oryginału.

Podczas jednej z walk klanów Connor MacLeod (Christopher Lambert) zostaje śmiertelnie ranny. Jednak zamiast umrzeć, bardzo szybko wraca do zdrowia. Uznany za czarownika zostaje wygnany. Jakiś czas później spotyka Ramireza (Sean Connery), który staje się jego mentorem. Niestety okrutny Kurgan (Clancy Brown) zabija go i żonę Connora. Kilkaset lat później Connor dalej tuła się po świecie, tocząc kolejne walki z jemu podobnymi nieśmiertelnymi. Pewnego dnia jego drogi po raz trzeci stykają się z Kurganem, a stawką pojedynku jest zostanie jedynym.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

morham

Od razu widać, że piszący tego news’a filmu oryginalnego nie oglądał bądź opis pisał metodą copy / paste.
Kurgan nie zabił żony Connora. To stwierdzenie, że Connor z Kurganem spotykają się po raz trzeci też takie nie na miejscu. Pierwsze spotkanie mają na polu walki gdzie Kurgan zabija Connora, następnie pokazane nam jest spotkanie dopiero w współczesności i w linii filmu można traktować je jako drugie a nie trzecie…
Sam pomysł remake tego filmu jest chybiony. Małe szanse, że scenariusz będzie fajny (patrząc na miernoty ostatnie), aktorów, takich dobrać się nie uda prawie na pewno jak Lambert i Connery. A muzyka? Kto jest godny zastąpić Queen? Zapowiada się kolejna profanacja…

MJ_MARTINO

Same remaki … czyżby w Hollywood nie było dobrych scenarzystów że trzeba sięgać po rzeczy które już były… ehh

Bodzo

obejrzałem ten jeden komentarz do tej informacji. krótko powiedziane dobrze powiedziane, pytań brak.

Quagmire

Mam tylko jeden komentarz do tej informacji
http://www.youtube.com/watch?v=VEJ8lpCQbyw
Pierwsze 2 minuty tego teledysku powinny wyskakiwać w Google po wpisaniu hasła "epicka zajebistość". Żaden remake tego filmu nigdy się do tego nie zbliży.

drfalck

baba ma pisać scenariusz mojego ulubionego filmu z dzieciństwa?
i po co w ogóle remake…kur_a mać drugiego takiego Ramireza nie będzie…

Proszę czekać…