Zobacz finał Zagubionych! 1

Poznaj rozwiązanie największej zagadki XXI wieku! Wraz z szóstym sezonem serialu Lost: Zagubieni otrzymujesz niepowtarzalną okazję rozwikłania tajemnicy lotu Oceanic 815. Najbardziej nowatorska i fascynująca przygoda ostatnich lat zmierza ku spektakularnemu zakończeniu, którego świadkiem możesz być również ty!

Kadr z filmu

Wraz z szóstym sezonem serialu Lost: Zagubieni po raz kolejny zanurzysz się w świecie pełnym mrocznych sekretów i niewyjaśnionych zdarzeń. Za jego sprawą dowiesz się w jaki sposób rzeczywistość bohaterów związanych z tajemniczą wyspą ulegnie niezwykłej przemianie. Jaki wpływ na ich życie będzie miała ogromna, niewyjaśniona eksplozja?

Przekonaj się na własnej skórze, jak z tajemnicą wyspy poradzili sobie bohaterowie grani m.in. przez Matthew Foxa, Evangeline Lilly, Terry’ego O’Quinna, Jorge Garcię, Naveen Andrews, Josha Holloway’a oraz Daniela Dae Kima. Dołącz do swoich ulubionych gwiazd i pomóż im w wielkim finale kultowego serialu!

Szósty sezon Lost: Zagubieni dostępny jest w sprzedaży w ekskluzywnym, pięcio-płytowym zestawie. W jego skład wchodzi nie tylko 18 ostatnich, wstrząsających odcinków serialu, ale również szereg intrygujących materiałów dodatkowych. Znajdziecie wśród nich wciągający epilog, a także interesujące reportaże z planu. Dzięki nim rozwikłacie ostatecznie tajemnicę lotu Oceanic 815, poznając wiele nieznanych sekretów z życia bohaterów.

Kadr z filmuKadr z filmu

Dodatki specjalne w Lost: Zagubieni. Sezon 6:

  • Epilog: Nowe rządy;
  • Reportaże: Zagubieni na planie;
  • Tworzenie ostatniego sezonu;
  • Bohaterem być;
  • Do zobaczenia w innym życiu, bracie;
  • Komentarze;
  • Wpadki.

Szósty sezon Lost: Zagubieni jest dostępny w 5-płytowym zestawie DVD (139,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt.

OkładkaOkładka

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Mark_Farrell

Obejrzałem wszystkie sezony… w 6 sezonie udowodnili, że te ciekawe, tajemnicze wątki które przeplatały się od samego początku nie trzymają się całości :-(

drfalck

ten ostatni epizod zawiódł mnie totalnie. ciesze się ze obejrzałem tylko sezon 1 trochę drugiego i z ciekawości ten szósty…
Wiem ze są tacy którzy są zachwyceni, akurat mnie nie powalił.

Proszę czekać…