Klimatyczny plakat Conana 1

Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w olśniewającej technologii 3D!

Kolejna część cyklu, który sprawił, że Arnold Schwarzenegger stał się gwiazdą. Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy Conan nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cimmerii.

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca.

Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych wśród ludzi. Od lat realizuje już swój krwawy plan zemsty podążając tropem Khalara i likwidując bez litości kolejnych jego popleczników. Zanim jednak dopadnie samego Khalara, w ręce czarnoksiężnika wpadnie piękna Tamara – nieświadoma niczego dziedziczka przedwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany. Conan musi więc ocalić dziewczynę i stoczyć walkę, na którą czekał całe życie.

Tytułową rolę gra Jason Momoa znany z serialu Stargate: Atlantis. Premiera zaplanowana jest na sierpień 2011 roku.

Jak Wam się podoba plakat?

OBEJRZYJ PLAKAT

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Czudi

Trzeba przyznać, że gdyby klimat w filmie był taki jak na tym plakacie, to można by mieć nadzieje. Niestety nie wierzę zbytnio w taki scenariusz, raczej coś dla fanów zmierzchu itp dzieł
Obaczymy

Już wielokrotnie zabierałem głos w sprawie nowego Conana i mimo wszystko wciąż jestem sceptycznie do tej odsłony jego przygód nastawiony. Niemniej jednak plakat, choć trudno to jednoznacznie nazwać plakatem w klasycznym tego słowa znaczeniu, robi wrażenie. Kolorystyka przywodzi na myśl "300", podobnie jak czaszki.
Jest klimat na posterze, zobaczymy co będzie dalej.

Proszę czekać…