Kung Fu Panda 2 i Kot w Butach! 2

Studio DreamWorks opublikowało zapowiedzi dwóch nadchodzących animowanych hitów – teaser Puss in Boots oraz pełny zwiastun Kung Fu Pandy 2.

Kung Fu Panda 2

Bohaterem Puss in Boots jest tytułowy Kot w Butach, którego pamiętamy ze Shreka 2. Premiera w listopadzie w USA. Kung Fu Panda 2 już 27 maja w kinach.

KUNG FU PANDA 2

Nowe życie Smoczego Wojownika, czyli Pandy PO zostaje zagrożone przez pojawienie się złoczyńcy, który planuje użyć sekretnej, niepowstrzymanej broni, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Po razem z piątką przyjaciół wyrusza na wyprawę, aby pokonać tę groźbę. Nasz bohater będzie musiał odkryć tajemnicę swego pochodzenia i wyzwolić siłę, dzięki której uda mu się zwyciężyć.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MJ_MARTINO

haha końcówka daje rady "schody" buhahah

Co do kota to na razie krótka zapowiedź trzeba poczekać na noc dłuższego ;)

gasd

Kotu trzeba dać szanse, może będzie fajny…. choć z drugiej strony jego zwiastun przy zwiastunie pandy wypada nieco blado. Na pande musowo się wybiorę, bo jedynka była świetna a i dwójka zapowiada się całkiem całkiem :)

Czudi

Nie przekonuje mnie kot w butach, tak samo zresztą jak wszystkie dalsze części Shreka, więc zero zainteresowana.
Panda zapowiada się za to całkiem dobrze i myślę że humoru nie zabraknie. Powalił mnie tekst na koniec zwiastuna: mój stary wróg
…schody;D

Proszę czekać…