Shane Black opowiada o Iron Man 3 0

Niedawno informowaliśmy, że Shane Black (Zabójcza Broń) został następcą Jona Favreau i wyreżyseruje film Iron Man 3. Dziś twórca potwierdza, że będzie także pisać scenariusz.

Iron Man 2

Black ma spotkać się z Downeyem Jr., który poda mu swoje sugestie do historii i wówczas zajmie się pisaniem scenariusza. Studio Marvel najwyraźniej jest świadome tego, że nie wszyscy byli zadowoleni z Iron Man 2.

Black powiedział, że chcą skupić się na Iron Manie i Tonym Starku w trzeciej odsłonie, niż pokazywać nowych bohaterów z uniwersum Marvela. Po The Avengers chcą wrócić do historii o jednej postaci, a nie budować ją z wieloma bohaterami na raz, jak to jest obecnie.

Iron Man 3 nie będzie kolejnym filmem o dwóch facetach w żelaznych kostiumach, którzy będą ze sobą walczyć. Będzie to bardziej thriller w stylu Toma Clancy’ego, w którym Iron Man będzie walczyć z rzeczywistymi superłotrami.

Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Brzmi bardzo obiecująco i niejako wbrew doniesieniom o przyczynach odejścia Favreau (wg których Iron Man 3 miałby być bardziej Avengers 2).

Proszę czekać…