Koniec serialu Dwóch i Pół?! 1

Warner Bros. TV opublikowało oświadczenie, w której poinformowali, że po ostatniej aferze z Charliem Sheenem, który publicznie beształ stację i twórcę serialu Dwóch i Pół, Chucka Lorre'a, aktor zostaje zwolniony z efektem natychmiastowym.

Charlie Sheen

Wszystko zaczęło się od tego, że twórcy wysłali Sheena uzależnionego od alkoholu i narkotyków na odwyk. Wówczas aktor zaczął publiczną krucjatę przeciwko CBS i Chuckowi Lorre.

Plotki donoszą, że prawdopodobnie w kolejnym sezonie aktora zastąpi John Stamos albo Rob Lowe. W grę wchodzi też przed wczesne anulowanie hitowej produkcji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

marek22

Genialny serial. Szkoda, że nie będzie nowych odcinków, ale jak by mieli obsadzić nowego aktora w roli Charlie’go to chyba nawet dobrze, że nie będzie.

Adam_Siennica

W tym przypadku nie ma opcji, by nakręcili cokolwiek z Sheenem – nowy aktor, albo anulowanie bez zakończenia. Po tym, co nagadał debil, nie chcą mieć z nim nic wspólnego.

Darth_Artur

Zmiana aktora to chyba najgłupszy pomysł jaki dałoby się wymyślić, jeśli z Sheenem nie da się nic zrobić to pozostaje zakończenie serialu. Mogli by się tylko postarać, żeby ostatni odcinek zamknął wszystkie wątki i faktycznie zakończył serial (jak np. w "friends"), a nie że po prostu przestaną kręcić.

Proszę czekać…