Conan - pierwszy zwiastun 1

Twórcy opublikowali dziś pierwszy teaser Conana w reżyserii Marcusa Nispela. W roli głównej Jason Momoa.

Conan

Conan Cymeryjczyk porywa tajemniczą kobietę imieniem Tamara i wykorzystuje ją, aby wypłoszyć brutalnego władcę, Khalara Sima, który odpowiedzialny jest za wybicie mieszkańców jego wioski.

W obsadzie znaleźli się także Rachel Nichols, Stephen Lang, Bob Sapp, Leo Howard, Ron Perlman, Said Taghmaoui i Rose McGowan.

Premiera w Polsce odbędzie się 19 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Flames23

Dokładnie wyjęłaś mi to z ust. Po co w ogóle Ci 'Specjaliści' biorą się za takie klasyki, mam tu na myśli zarówno Conana jak i Predatora – szału tymi swoimi obrazami i tak nie zrobią.
Na fdb skończy się na skromnej 5 z towarzyszącym jej hasłem 'liczyłem na rewelację i niestety znowu się rozczarowałem..'.

Barbarka88Rz

no i po co to, po co to?
Arnie rulez!

Quagmire

Wierzę, że mimo wszystko udałoby się znaleźć aktora o barbarzyńskim uroku podobnym do Arnolda, ale nie jest to Momoa, który aby być groźny na każdym zdjęciu musi robić dziwne miny. Arnold nie musiał.

HeRr

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym na wykładzie po obejrzeniu tego trailera, i doszliśmy do wniosku że filmów z Arnoldem nie da się zremakeować, z prostej przyczyny – nie ma Arnolda.

Asmodeusz

Stare Conany pomimo lekkiej kiczowatośći to klasyki gatunku, cała masa wiernych fanów czeka tylko na jakiekolwiek wzmianki o nowym conanie, a tu takie coś jakby robione ręką fanów

Proszę czekać…