Conan - pierwszy zwiastun 1

Twórcy opublikowali dziś pierwszy teaser Conana w reżyserii Marcusa Nispela. W roli głównej Jason Momoa.

Conan

Conan Cymeryjczyk porywa tajemniczą kobietę imieniem Tamara i wykorzystuje ją, aby wypłoszyć brutalnego władcę, Khalara Sima, który odpowiedzialny jest za wybicie mieszkańców jego wioski.

W obsadzie znaleźli się także Rachel Nichols, Stephen Lang, Bob Sapp, Leo Howard, Ron Perlman, Said Taghmaoui i Rose McGowan.

Premiera w Polsce odbędzie się 19 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Flames23 2011-03-13

Dokładnie wyjęłaś mi to z ust. Po co w ogóle Ci 'Specjaliści' biorą się za takie klasyki, mam tu na myśli zarówno Conana jak i Predatora – szału tymi swoimi obrazami i tak nie zrobią.
Na fdb skończy się na skromnej 5 z towarzyszącym jej hasłem 'liczyłem na rewelację i niestety znowu się rozczarowałem..'.

Barbarka88Rz 2011-03-13

no i po co to, po co to?
Arnie rulez!

Quagmire 2011-03-13

Wierzę, że mimo wszystko udałoby się znaleźć aktora o barbarzyńskim uroku podobnym do Arnolda, ale nie jest to Momoa, który aby być groźny na każdym zdjęciu musi robić dziwne miny. Arnold nie musiał.

HeRr 2011-03-13

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym na wykładzie po obejrzeniu tego trailera, i doszliśmy do wniosku że filmów z Arnoldem nie da się zremakeować, z prostej przyczyny – nie ma Arnolda.

Asmodeusz 2011-03-12

Stare Conany pomimo lekkiej kiczowatośći to klasyki gatunku, cała masa wiernych fanów czeka tylko na jakiekolwiek wzmianki o nowym conanie, a tu takie coś jakby robione ręką fanów

Proszę czekać…