Zmiany w remake'u Czerwonego Świtu 0

Los Angeles Times donosi, że MGM zdecydowało się zmienić czarne charaktery z filmu Red Dawn z Chińczyków na Koreańczyków z Północy, aby mieć dostęp do lukratywnego rynku Chin.

Zdjęcie z planu przed zmianą

Dan Bradley reżyseruje. W obsadzie są Chris Hemsworth, Josh Peck, Josh Hutcherson, Adrianne Palicki, Isabel Lucas, Connor Cruise i Jeffrey Dean Morgan.

Zmiany będą kosztować mniej niż milion dolarów.

Fabuła oryginału:

Czerwony Świt otwiera jedna z najbardziej szokujących sekwencji w amerykańskim kinie: oto spokojny poranek, przez szkolne okno uczniowie obserwują spadochroniarzy lądujących na boisku – inwazja na Stany Zjednoczone rozpoczęta. Jako,że miasteczko zostało opanowane przez wrogów – ósemka nastolatków ucieka w góry! Przyjęli nazwę swej drużyny footbolowej – The Wolverine – i rozpoczynają walkę partyzancką w obronie swych rodziców, przyjaciół i kraju.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jack_Daniels

A według Ciebie inwazja jakiegokolwiek państwa na USA to jest w ogóle realna?? To jest kino, nawet jeśli mieliby to być Somalijczycy czy Wietnamczycy to jest to tak samo możliwe w rzeczywistości jak inwazja UFO…

Ronaldinho

Pomysł z Chińczykami od początku mi się nie podobał, wiadomo też, że trudno byłoby powtórzyć z Ruskami, którzy obecnie stanowią już takiej siły jak kiedyś. Natomiast Korea Północna idealnia pasuje ze swoimi ostatnimi zapędami, jednakże mam nadzieję, że nie zrobią jakiegoś nierealnego filmu, tzn. obecna Korea Płn. nie ma takiej siły i środków aby zdesantować całe wybrzeże USA i utrzymać się tam przez dłuższy czas.

Proszę czekać…