Upadły Anioł - wyniki! 4

Kolejny dzień, kolejny konkurs! Tym razem z wydawnictwem Bellona zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze książek mistrzyni kryminału ze Szwecji, Mari Jungstedt.

Der Kommissar und das Meer

Na podstawie pierwszych dwóch powstał niemiecki serial kryminalny pt. Der Kommissar und das Meer.

O czym jest książka?

W powiewach wiosennego wiatru na Gotlandii, Visby świętuje uroczystość inauguracji nowo wybudowanej hali kongresowej, na którą przybywa około pięciuset zaproszonych gości. Aranżer tego wielkiego przyjęcia, Viktor Algard, nie przypuszcza, że jest to ostatnie przyjęcie, jakie organizuje w swoim życiu.

Następnego dnia ktoś odnajduje jego zwłoki w budynku hali. Komisarz Knutas próbuje odnaleźć motyw tej zbrodni. Jego podejrzenia dotyczą zarówno groźnego pobicia przypadkowego nastolatka, nieznanego hodowcy owiec, tajemniczej kochanki zamordowanego, jak i jego niegdysiejszego biznesowego konkurenta. Prowadzone dochodzenie stawia komisarza jako ojca nastolatka i szefa policji przed sporym dylematem. Dziennikarz telewizyjny Johan Berg próbuje działać na własną rękę. Jego niedawno poślubiona żona, Emma Winarve, staje się przypadkowym świadkiem kryminalnych wydarzeń i wpada w tarapaty, ryzykując życie.

Upadły Anioł to mrożący krew w żyłach psychologiczny thriller, obraz dewastacji ludzkiej psychiki, do jakiej może prowadzić toksyczne rodzicielstwo.

Co należy zrobić?

Twórcy serialu zmienili imię i nazwisko głównego bohatera. Jak nazywa się serialowy detektyw?

Detektyw w serialu nazywa się Robert Anders.

Książki otrzymują:

Paweł F.
Jarosław B.
Maurycy B.
Małgorzata Ć.
Anna Wa.

W KONKURSIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ OSOBY NIEZAREJESTROWANE!

PRZYPOMINAMY, ŻE FDB ZADEBIUTOWAŁO NA FACEBOOKU – POLUB NASZĄ STRONĘ

Upadły AniołUpadły Anioł

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz

własnie to jest bardzo dobre pytanie, pewnie osoby które wysłały po kilka zgłoszeń z różnych maili

Czudi

Pytanie do użytkowników fdb: kto z was wygrał w ostatnich konkursach? Kiedyś wiedziałem, a teraz to nie wiem czy ktoś z portalu czy jakaś hiena;p

Proszę czekać…