Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Gwiazdy w Silent Hill 2 1

Producenci filmu Silent Hill: Revelation 3D, Samuel Hadida i Don Carmody ujawnili, że obok Adelaide Clemens i Kit Harington, w obsadzie filmu pojawią się również znani z poprzedniej części Radha Mitchell, Sean Bean oraz Deborah Kara Unger.
To z pewnością dobra wiadomość dla fanów pierwszego Silent Hill.

Silent Hill

Film opowiadać ma losy Heather Mason (Clemens), która wraz z ojcem od lat ucieka przed tajemniczymi siłami, których istoty do końca nie pojmuje. W przededniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzana przez koszmary i opuszczona przez ojca, który nagle zniknął, Heather odkrywa, że nie jest osobą, za jaką się uważała. Odkrycie to prowadzi ją coraz głębiej w potworny świat, grożąc jej uwięzieniem w Silent Hill na wieki…

Film, kręcony w Toronto, bazuje na scenariuszu autorstwa reżysera Michaela Bassetta (Solomon Kane), który zgromadził wokół siebie ekipę specjalistów doświadczonych w tworzeniu filmów z pogranicza fantastyki i horroru. Można więc liczyć na interesujący, trzymający w napięciu film.

Źrodło: www.mania.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

caryca84

Może ta część będzie miała więcej sensu – poza całą straszną otoczką.

Playerplayer

Szkoda, że 3D. Osobiście nie przepadam..

Proszę czekać…