"May the Force Be With You"

Zack Snyder o nowym Supermanie 4

Zack Snyder (Sucker Punch) zdradził kilka informacji o nadchodzącym, nowym filmie o Supermanie. Stwierdził on, że zgodnie z licznymi plotkami, prawdopodobny tytuł to "The Man of Steel", aczkolwiek nie zostało to jeszcze oficjalnie zatwierdzone.

Kadr z filmu Superman: Powrót (2006)

Podobnie jak Batman – Początek w reżyserii Christophera Nolana, który jest producentem nowego filmu o Supermanie, Snyder powiedział, że "The Man of Steel" będzie kompletnym restartem serii pomijając wszystkie poprzednie produkcje, nie będzie z nimi jakiegokolwiek powiązania. Zaznaczył przy tym, że tyczy się to zarówno fabuły jak i koncepcji artystycznej, ale zamierza uszanować kanon. Nie będąc zależny od innych filmów, będzie mógł skupić się na tworzeniu własnej wizji świata Człowieka ze stali.

Snyder o fabule:

Jak wcześniej wyjaśniłem, film będzie się skupiał na wczesnym etapie życia Supermana, a więc już tutaj nie może być żadnych połączeń z innymi filmami. Nie jest to też remake. O ile nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów scenariusza, o tyle mogę zapewnić, że bezpośrednią podstawą nowej produkcji o Supermanie nie będzie żaden z komiksów.

Reżyser obiecał, że dość szybko powinniśmy zobaczyć oficjalny kostium Supermana, chcąc przy tym uprzedzić wszelkie wyciecki ze zdjęciami z planu.

Narazie znamy tylko dwóch, ale jakże ważnych, odtwórców swoich ról, to Henry Cavill jako Clark Kent/Superman i Diane Lane jako Marta Kent (przybrana matka Clarka). Jak twierdzi Zack Snyder, już niedługo poznany kolejnych aktorów zaangażowanych do filmu i będą to informacje równie znakomite jak poprzednie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

muniez1

myślę że Snydera stać na to. poza tym Jonathan Nolan i David Goyer są scenarzystami także zapowiada się ekscytująco.

Quagmire

Komiksy, Supermany z Reevem, Reevesem i Routhem, Smallville, Superboy, seriale animowane… Czy jeszcze można wymyślić coś nowego?

B4N4U7

Pojawia sie nazwisko Nolana wiec wydaje mi sie ze zapowiada sie interesująco:)

Proszę czekać…