"May the Force Be With You"

Kevin Costner ojcem Supermana! 3

Studio Warner Bros. Pictures oficjalnie potwierdziło pojawiające się w ostatnim czasie plotki o możliwym udziale Kevina Costner w nowym filmie o Supermanie w reżyserii Zacka Snydera. Zagra on Johnatana Kenta, ojca Clarka. Oto oficjalny komunikat prasowy:

Kevin Costner w filmie Nietykalni (1987)

Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures ogłosiło dziś, że Kevin Costner wcieli się w rolę Jonathana Kenta, ojczyma Clarka Kenta, którego wychowa jak swego własnego syna, w nowym filmie o Supermanie w reżyserii Zacka Snydera.

Snyder powiedział: “Jonathan Kent jest jedynym ojcem jakiego Clark kiedykolwiek posiadał, człowiekiem, który był po to, aby dać mu do zrozumienia co powinien robić jako Superman. Kevin będzie mógł przekazać widzom postać amerykańskiego farmera, który wychował największego superbohatera wszech czasów."

Costner dołączył do obsady, z której znamy już Diane Lane, zagra jego żonę, Marthe Kent, i główną gwiazdę Henry'ego Cavilla, nowego Clarka Kenta/Supermana.

Costner ostatnio był gwiazdą The Company Men z 2010 i obecnie jest zaangażowany w produkcję komedii The One. Zdobył dwa Oscary za produkcję i reżyserię epickiego widowiska Tańczący z wilkami, a także nominację dla Najlepszego aktora pierwszoplanowego. Wystąpił także w wielu niezapomnianych wielkich filmach jak Nietykalni, Bez wyjścia, Byki z Durham, Pole marzeń, JFK, Bodyguard, Wyatt Earp, Tin Cup czy Najważniejszy głos.

Charles Roven, Emma Thomas, Christopher Nolan i Deborah Snyder są producentami filmu. Scenariusz pisze David S. Goyer na podstawie historii wymyślonej przez niego i Nolana. Thomas Tull i Lloyd Phillips to producenci wykonawczy.

Nowy film o Supermanie będzie dystrybuowany na świecie przez Warner Bros. Pictures, który jest częścią Warner Bros. Entertainment Company.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Barbarka88Rz

Ooooojcem? Kevin na supermena!

Proszę czekać…