Jestem Bogiem wygrywa 1

Kolejny weekend w amerykańskich kinach przyniósł niespodziewany wynik. Thriller Neila Burgera pt. Jestem Bogiem zajął pierwsze miejsce w amerykańskim Box Office, zarabiając 19 milionów dolarów. Główne role w filmie grają Bradley Cooper i Robert De Niro.

Jestem Bogiem

RangoRango

Rango Gore Verbinskiego utrzymał się na drugiej pozycji, zarabiając 15,3 miliona dolarów. Zaliczył spadek frekwencji o 32,2 %. Razem na koncie ma 92,6 milionów dolarów ze Stanów Zjednoczonych i 73 miliony dolarów ze świata. Budżet obrazu plasował się na wysokości 135 milionów dolarów.

Oczekiwana Inwazja: Bitwa o Los Angeles odczuła skutki negatywnych recenzji, zaliczając duży spadek frekwencji o 60%. Obraz uplasował się na trzeciej pozycji zarabiając 14,6 miliona dolarów. Poza granicami Stanów Zjednoczonych radzi sobie bardzo dobrze, zajmując wszędzie pierwsze miejsca w Box Office. Razem na koncie z USA i świata ma już 112 milionów dolarów. Produkcja science fiction o budżecie 70 milionów dolarów na pewno zwróci się producentom.

Inwazja: Bitwa o Los AngelesInwazja: Bitwa o Los Angeles

Film The Lincoln Lawyer z Matthew McConaugheyem zadebiutował na czwartej pozycji, zarabiając 13,4 miliona dolarów. W thrillerze o budżecie 40 milionów dolarów grają także Marisa Tomei i Josh Lucas.

Na piątej lokacie pojawiła się komedia science fiction pt. Paul w reżyserii Grega Mottoli. Produkcja z Nickiem Frostem i Simonem Peggiem również została zrealizowana za 40 milionów dolarów. Film zarobił w ten weekend 13,2 miliony dolarów.

A już 25 marca w kinach zadebiutuje Sucker Punch w reżyserii Zacka Snydera. Czy będzie to pierwsze miejsce?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…