Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pierwsze informacje o obsadzie Akiry 1

Warner Bros. Pictures przedstawiło aktorów "z górnej półki" zainteresowanych występem w produkcji pt. Akira. Kandydatami do roli Tetsuo są Robert Pattinson, Andrew Garfield oraz James McAvoy. Z kolei Garrett Hedlund, Michael Fassbender, Chris Pine i Justin Timberlake są brani pod uwagę do roli Shotaro Kaneda.

Kandydaci do roli Tetsuo

Podobno studio skupia się obecnie na tej liście po tym jak Steve Kloves napisał nowy scenariusz, który spodobał się reżyserowi Albertowi Hughes oraz zarządowi Warner Bros..

Prawdopodobnie akcja będzie się rozgrywać na Nowym Manhattanie, a nie w Tokio jak pokazuje w oryginalnej wersji komiksowej Katsuhiro Otomo.

Tetsuo i Kaneda byli najlepszymi przyjaciółmi zanim Tetsuo przeszedł załamanie psychiczne przez swoje telepatyczne umiejętności. Jedyną osobą, która jest w stanie pokonać Tetsuo jest Kaneda, młody przywódca gangu motocyklowego o nazwie The Capsules.

Zdjęcia ruszają w sierpniu bieżącego roku. Andrew Lazar, Leonardo DiCaprio i Jennifer Davisson Killoran wspólnie wyprodukują film. Ma to być jeden z priorytetowych projektów studia Warner Bros..

Jak Wam się podoba lista chętnych do objęcia głównych ról? Kogo typujecie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…