Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Kutcher jako Tommy Lee? 0

Neil Strauss, współautor adaptacji filmowej wspomnień grupy Mötley Crüe pod tytułem The Dirt, wyjawił, że scenarzysta Rich Wilkes widziałby w głównych rolach Ashtona Kutchera, Sama Rockwella i Jareda Leto (jako członków zespołu).

Możliwa obsada filmu The Dirt

Strauss wyjaśnia dalej:

Rich powiedział mi, kogo strasznie mocno widziałby w filmie: Brada Pitta jako Davida Lee Rotha, Jareda Leto jako Vince’a Neil’a, Jacka Blacka lub Philipa Seymour Hoffmana jako Ozzy’ego Osbourne’a… Poza tym Justina Timberlake'a jako pierwszego menedżera grupy, Sama Rockwella jako Micka Marsa, Ashtona Kutchera lub Russella Branda jako Tommy’ego Lee. On ma wszystko przemyślane. To by było niesamowite.

Strauss przyznaje, że choć pierwszy projekt scenariusza jest niesamowity, występują problemy aby przekształcić go film. Po czym dodaje:

Naprawdę mam nadzieję, że to zrobią. Myślę, że to będzie wielkie. Sądzę, że oni się po prostu boją, gdyż, co oczywiste, byłaby to produkcja dla osób pełnoletnich (R-Rated). Myślę, że martwią się, że przez to nie zarobią wystarczająco dużo pieniędzy.

Perkusista Tommy Lee niedawno stwierdził, że reżyserem filmu będzie Rob Zombie. Sam reżyser zaprzecza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…