Wintercraft - wyniki 1

FDB.pl i wydawnictwo Prószyński i S-ka zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze książki fantasy pt. Wintercraft. Autorką powieści jest Jenna Burtenshaw.

Winfercraft

Autorka literaturą interesowała się od zawsze, w planach miała zostanie nauczycielką języka angielskiego, ale ze względu na chorobę matki musiała przerwać studia. Wtedy też postanowiła spróbować swoich sił jako pisarka. Zaczęła od opowiadań, wkrótce jednak rozpoczęła pracę nad swoją debiutancką powieścią – „Wintercraft ”. Książka odniosła sukces, co pozwoliło autorce w pełni poświęcić się pisarstwu.

O czym opowiada książka?

Albion to jedyny kraj na świecie, w którym rodzą się Utalentowani – ludzie obdarzeni różnymi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Najpotężniejszą z nich jest umiejętność posługiwania się zasłoną dzielącą świat żywych i zaświaty. Wiedza na temat tego Talentu została zgromadzona w księdze „Wintercraft ”, której poszukuje żądna władzy, okrutna członkini Wielkiej Rady – Da’ru. Sama nie ma wystarczającej mocy, więc do realizacji swoich celów chce się posłużyć Kate Winters, której wielki Talent właśnie się objawił. W ślad za dziewczyną wysyła groźnego, niezmordowanego poborcę, Silasa. Nieumarły ma jednak wobec dziewczyny własne plany.

Czy Kate umknie pościgowi? Czy odnajdzie zaginioną księgę, której mroczny sekret jest jedyną szansą na ocalenie?

Co należy zrobić?

Wystarczy obejrzeć zwiastun książki i odpowiedzieć na proste pytanie:

Co posiądzie ten, kto zdobędzie księgę?

Ten, kto ją pozna, posiądzie niezwykłą moc.

Wśród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy egzemplarze książki pt. Wintercraft.

Książki otrzymują:
Agnieszka Leszcz
Jerzy Markowski
Bogdan Mirowski
Kinga Tyliszczak
Magdalena Kapkowska

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

WintercraftWintercraft

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
B 2011-03-29

??? luz;)

Adam Siennica 2011-03-29

@Barbarka – proszę, uspokój się, bo tak liczne komentarze nie na temat podchodzą już pod spam. Z góry dziękuję.

B 2011-03-29

jest tu ktoś?

B 2011-03-29

i powiększcie te gwiazdki bo nawet nie wiem ile ich mam,

B 2011-03-29

nie chcę nic mówić, ale mam nadzieję, że wszyscy mają równe szanse, a nie że będzie losowanie tylko spośród niezarejestrowanych.

Proszę czekać…