Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Nowy zwiastun Green Lantern 2

Data premiery Green Lantern zbliża się wielkimi krokami (17 czerwca już blisko!), tymczasem Warner Bros. na konwencie WonderCom zaprezentowało drugi zwiastun swojej superprodukcji.

Green Lantern

Green Lantern jest ekranizacją popularnego komiksu DC Comics.

Bohaterem jest pilot Hal Jordan (Ryan Reynolds), który pewnego dnia zauważa spadający z nieba obiekt. Okazuje się, że jest to statek kosmiczny pilotowany prze Abina Sur, który w wyniku katastrofy umiera. Przed śmiercią przekazuje on Halowi pierścień, który obdarza swojego właściciela nadprzyrodzonymi mocami…

Źrodło: www.kawerna.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

malwina309

zwiastun taki sobie, całość przypomina troszkę grę komputerową ale chętnie bym to oglądała (aktor świetny)

Barbarka88Rz

Faktycznie, ale zawsze tak jest. W sumie ufaki mogliby mówić jakimiś zygzakami i kropkami, dla nas byłyby napisy, ale jak Reynolds miałby go zrozumieć? Może ufak miałby jakiś rozpozawacz mowy jak w Men in Black. W ogóle to dziwię się że Ryan tak biegł do tego kosmity. W sumie ja też bym pobiegła, ale w odwrotnym kierunku.
Żałosne efekty specjalne, dosłownie jak z gry komputerowej (jak wspomniał Young_Caesar). Mnie też to nie przekonuje.

N_U_D_Z_I_A_R_Z

i znowu kosmici gadają po angielsku

Quagmire

W pełni się z Tobą zgadzam, i jednocześnie nie kupuje tego filmu, przynajmniej na poziomie zwiastuna.

alienK

No cóż. Trzeba być amerykańskim geekiem komiksowym, żeby zrozumieć fenomen, charakter i styl tego komiksu. W stanach będzie wielki sukces, reszta świata raczej tego nie kupi (zupełnie jak w przypadku wszystkich polskich filmów). Jak poczytacie komentarze płynące z USA to tam większość ludzi jest zachwycona. Tylko też nie są przekonani w pełni do cyfrowego kostiumu.

Proszę czekać…