Gra o Tron - 14-minutowy prolog! 2

Stacja HBO opublikowała 14-minutowy klip z pilota oczekiwanej superprodukcji serialowej z gatunku fantasy pt. Gra o Tron. Czyżby szykowała się wierna adaptacja książki?

Gra o Tron

Dziś o 22:15 będzie emisja tego prologu na polskim HBO. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że pilotażowy odcinek serialu będzie emitowany w Polsce w paśmie niekodowanym!

W Zachodnich Krainach umiera król Robert, który kilka lat wcześniej zdobył tron obalając poprzednią rządzącą dynastię – Targaryenów. Po jego śmierci rozpoczyna się walka o władzę, w której udział biorą: syn króla – Joffrey, jego bracia Stannis i Renly oraz kilku spośród najpotężniejszych lordów. Tymczasem tron pragnie odzyskać prawowity król Viserys Targaryen, a krajowi grozi atak tajemniczych Innych.

Muzykę skomponuje Ramin Djawadi. Premiera w USA 17 kwietnia 2011 roku. W Polsce dzień później, 18 kwietnia.

KLIKNIJ, BY OBEJRZEĆ PROLOG PO POLSKU

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
PanKleks 2011-05-02

generalnie często można spotkać takie opinie że prolog to pierwsze ileś tam minut serialu… Nie zawsze tak jest. W tym przypadku to kilka scen wybranych z całego pierwszego odcinka- a na końcu mix z dalszych epizodów… Także jeśli ktoś nie widział prologu to nic nie stracił bo wszystko będzie można jeszcze raz w pełniejszym wydaniu zobaczyć w pierwszym odcinku.

MJ_MARTINO 2011-04-05

Czy prolog będzie włączony w 1 epizod orientuje się ktoś ?
Bo nie wiem czy oglądać teraz czy w całości 1 epizod ;D

Proszę czekać…