Schwarzenegger w serialu i filmie 1

Dziś oficjalnie wyjawiono nowe szczegóły o serialu animowanym Arnolda Schwarzeneggera. Zaprezentowano także pierwszy zwiastun.

Governator

Projekt pt. The Governator ma liczyć 52 odcinki i sam aktor ma podkładać głos postaci inspirowanej jego osobą, która po zakończeniu urzędu gubernatora staje się superbohaterem. Współtwórcą jest Stan lee.

Premiera w 2012 roku.

W 2013 roku, po zakończeniu emisji serialu, ma pojawić się kinowy film kręcony w 3D.

Zobaczcie zwiastun i dajcie znać w komentarzach co sądzicie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Tragedia, zamiast tonu parodystycznego mamy ton narcystyczny. Spodziewałem się jednak serialu przeznaczonego dla trochę starszego widza a dostałem wymieszanie "Kapitana Planety" z viagrą dla Arnolda. To nie dla mnie.

illiachenvar

troszkę się bałam… ale uwielbiam Stana Lee… na jego komiksach uczyłam się rysować jako dzieciak… Arnold… no w sumie to teraz mam chyba większy czterogłowy uda od niego ;)… jak zobaczyłam postać tego tytułowego gubernatora to aż mnie coś zakuło, prawie idealne odwzorowanie dawnego Arnolda, rysy trochę poważniejszego wiekowo gościa ale reszta… o reszcie obecnie były guwernator może tylko powspominać :( przykre, dla niego pewnie też

Young_Caesar

Jak dla mnie bomba:) ciekawy i smieszny pomysł… dla dzieciaków pewnie bedzie ciekawy, choć dzisiejsze pokolenie pewnie nie zna az tak schwarzeneggera jak np ja. Pamietam ze jako 10-12 latek lubilem tego typu produkcje serialowe:D

Proszę czekać…