Amerykanin - wyniki 2

FDB.pl, Hatak.pl i dystrybutor TiM Film Studio zapraszają do konkursu, w którym do wygrania jest nowy film z Georgem Clooneyem na DVD pt. Amerykanin.

Amerykanin

Film jest thrillerem z mocnym akcentem dramatycznym, który powstał według scenariusza Rowana Joffe. Za reżyserię odpowiada Anton Corbijn.

Niemający sobie równych pośród płatnych zabójców, Amerykanin Jack (Clooney), napotyka na trudności w realizacji zlecenia w Szwecji. Mistrz postanawia się wycofać i przysięga, że następne zadanie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku, delektując się życiem z dala od śmierci. Zbliża się jednak termin realizacji zlecenia, które przekazała mu pewna Belgijka, Mathilde (Thekla Reuten znana z "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj"). Konstruowanie broni potrzebnej do jego wykonania jest na ukończeniu. Jack – ku swemu własnemu zaskoczeniu – zaprzyjaźnia się z miejscowym księdzem, ojcem Benedetto (włoski weteran sceny i ekranu, Paolo Bonacelli) i nawiązuje romans z mieszkanką miasteczka, Clarą (włoska odtwórczyni głównych ról, Violante Placido). Wychodząc z ukrycia, Jack niebezpiecznie kusi los.

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie – Za jaki film George Clooney otrzymał statuetkę Oscara?

Oczywiście chodziło o Syrianę.
Film na DVD otrzymują:
Agnieszka Samoląg
Małgorzata Kowalewska
Sebastian Chaiński
Michał Reszkowski

1. Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

AmerykaninAmerykanin

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

rechaa

mam takie pytanie do zwycięzców – dostaliście już nagrody do domu? Bo ja do dzisiaj ani widu ani słychy po płycie, zgłaszałem sprawę mailowo – też bez żadnej odpowiedzi i nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Adam_Siennica

Wygrać może każdy – raz wygrywa ktoś kto ma konto, raz ktoś kto regularnie wchodzi, a konta nie ma – sprawiedliwie. A osoby, które nie mają zainteresowani zakładają.

Asmodeusz

co z tego, że konkursów jest od metra jak wygywają osoby niezarejestrowane, warto być członkiem fdb

Proszę czekać…