Skyline - za 2 tygodnie na DVD! 0

Filmy science fiction poruszający tematykę inwazji kosmitów na Ziemię pt. Skyline w reżyserii braci Strauss 18 kwietnia zadebiutuje w Polsce na DVD i Blu-ray nakładem dystrybutora Vision. Jest to film, który rozpoczął lawinę produkcji o inwazji na naszą planetę.

Skyline

Zobaczcie okładki wydania!

O FILMIE

W pierwszej scenie filmu Skyline, nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do LA na urodziny najlepszego przyjaciela Jarroda, Terry’ego (DONALD FAISON). Po przybyciu na miejsce, wraz z jego dziewczyną, Candice (BRITTANY DANIEL) rozpoczyna się impreza. Teraz tylko pierwotny instynkt przetrwania może pomóc umknąć tysiącom gigantycznych stworów, które nawiedziły miasto w poszukiwaniu ludzi. Obcy o różnych dziwacznych kształtach wydają się być niezniszczalni. W thrillerze Skyline koniec świata nastąpi… tuż za oknem.

SPECYFIKACJA DVD

Język: angielski DD 5.1, polski lektor DD 5.1.
Napisy: język polski
Dodatki: teaser, zwiastun kinowy, reklamy TV, sceny alternatywne, sceny usunięte, prewizualizacja, sylwetki aktorów i twórców, zwiastuny innych filmów DVD

[INFORMACJA PRASOWA]

Skyline - okładkaSkyline - okładkaSkyline - okładkaSkyline - okładkaSkyline - okładkaSkyline - okładkaSkyline - okładkaSkyline - okładka

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Quagmire 2011-04-07

Trzeba też pamiętać jak powstawał Skyline, mieliśmy przecież aferę z wykorzystaniem przez Strausse’ów materiałów stworzonych dla "Battle: Los Angeles" przy którego efektach pracowali bracia.

ash9 2011-04-06

tja, bo filmy się planuje i robi w miesiąc. skyline miał po prostu wcześniej premierę niżeli np Battle, ale szczerze powątpiewam żeby był nawet zaplanowany znacznie wcześniej. a już jest kompletną bzdurą twierdzenie że np. battle jest wynikiem boomu zapoczątkowanego przez skyline. jasne. ile między nimi było czasu różnicy ? 2 miesiące ?

alter_ego 2011-04-06

Z chęcią poznałbym tytuły tych 12 projektów.

Adam Siennica 2011-04-06

A czemu niby "Dystrykt 9" miałby coś takiego zapoczątkować skoro tematyka filmu jest zupełnie inna? Tam nie było żadnej inwazji, a kosmici byli pokrzywdzeni.
Minął ROK i powstał JEDEN film – Skyline, chwilę później jak grzyby po deszczu informacje o 12 projektach.

Quagmire 2011-04-06

A czasem to nie sukces kasowy i 6 nominacji do Oscara dla Dystryktu 9 zapoczątkował ten boom?

Proszę czekać…