X-men: Pierwsza klasa w stylu retro 2

Pojawił się fanowski zwiastun filmu Matthew Vaughna, X-Men: Pierwsza klasa, który został utrzymany w klimacie lat 60.

X-Men: Pierwsza klasa

W głównych rolach zobaczymy Jamesa McAvoya, Michaela Fassbendera, January Jones, Jennifer Lawrence i Rose Byrne.

Zanim Charles Xavier i Erik Lensherr przybrali imiona Profesor X i Magneto, byli młodymi ludźmi, którzy odkryli w sobie niezwykłe moce. Nim zostali zaciętymi wrogami, byli bliskimi przyjaciółmi, którzy połączyli swe siły z innymi Mutantami, aby zapobiec największemu zagrożeniu, przed którym stanął świat. Wkrótce jednak rozdzielił ich konflikt, który doprowadził do wybuchu wiecznej wojny między Bractwem skupionym wokół Magneto a grupą X-Men, której przewodził Profesor X.

Premiera zaplanowana jest na 2 czerwca 2011 roku.

OBEJRZYJ

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

thenat17

Inspired by classic Sixties movie titles and prompted by John Struan of Super Punch fame, I’ve built a 1960s style title sequence for the upcoming X-Men: First Class film.
cytat z strony z tą fanowska produkcja.
to nie zwiastun.

Obejrzałem to kilka razy i powiem, że czasem żałuję, że fani nie są dopuszczani do produkcji chociażby sekwencji otwierających. Kiedyś gdy zaczynał się film sekwencja to był oddzielny "podfilmik", a teraz to co: logo wytwórni i jazda parę napisów na biegnącej już akcji :(

Redox

To raczej nie zwiastun, a fanowska sekwencja otwierająca film. Trzeba jednak przyznać ciekawie wykonana. Liczę na podobny styl już w "wersji ostatecznej".

Proszę czekać…