Gra o tron - książka - wyniki 3

FDB.pl, Hatak.pl i wydawnictwo Zysk i S-ka zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest nowe, specjalne wydanie książki związanej z oczekiwanym serialem stacji HBO.

Gra o tron

George R.R. Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

Wydanie w specjalnej okładce związane z serialem Gra o tron ma premierę dzisiaj w księgarniach. Jeśli komuś nie poszczęści się w konkursie, razem z internetową księgarnią Selkar zapraszamy do korzystania z 5 % rabatu, który specjalnie został przygotowany dla czytelników FDB.pl

Kod rabatowy: 799357

Kod należy wpisać w specjalne pole “Kod rabatowy” (krok 2, zakładka: Płatność) przy składaniu zamówienia na stronie http://selkar.pl – kod jest ważny do końca maja 2011.

Co należy zrobić?

Należy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie.

Peter Dinklage, który w serialu gra postać Tyriona, występował już w filmie osadzonym w świecie fantasy. Podaj jego tytuł.

Chodziło oczywiście o Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Nowe wydanie Gry o tron otrzymują:

Piotr Nowak

Anna Kluska

Patrycja Kowalska

Marcin Wica

Michał Walenczewski

Radosław Kryczka

Agata Machera

Michał Kraus

Anna Chabraszewska

Agnieszka Kowalska

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Gra o tronGra o tron

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

adamszymanski

Wysłałem odpowiedź… liczę na odrobinę szczęścia w losowaniu ;-)
Pozdrawiam

Adam_Siennica

Dzięki, poprawiłem :)

agnkok

W takim razie informuję, że jako pierwsza i jedyna przeszłam pierwszy etap konkursu; mogę wziąć udział w drugim etapie ;P

szmergiell

No przecież pisałem, że znalezienie regulaminu będzie wyzwaniem ;) Dzięki za link
Adam przydałoby się, żebyś podlinkował ten regulamin również tutaj

Proszę czekać…