Nicolas Cage aresztowany 4

Aktor Nicolas Cage (47 lat) w piątek wieczorem kłócił się bardzo głośno z żoną na jednej z ulic w Nowym Orleanie o to czy dom pod którym stoją jest tym, który wynajęli. Podobno kiedy Alice powiedziała, że to nie ten dom, Cage chwycił ją za ramię. Całe zdarzenie widział taksówkarz, który wezwał policję. Zdaniem funkcjonariuszy aktor był pijany i uderzał w pojazdy na ulicy, a potem wsiadł do taksówki. Policjant kazał mu wysiąść, jednak wtedy Cage zaczął na niego krzyczeć.

Na początku funkcjonariusze radzili gwiazdorowi, aby poszedł spokojnie do domu, ten jednak krzyczał: "dlaczego mnie nie aresztujecie?". W finale aktor został zatrzymany pod zarzutem przemocy domowej i zakłócenia spokoju oraz nietrzeźwość w miejscu publicznym. Kaucja gwiazdora została ustanowiona i wynosi 11000 dolarów. Żona aktora zaprzeczyła, jakoby mąż dopuścił się podczas kłótni rękoczynów. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor ma problemy z policją. Jakiś czas temu był aresztowany za długi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Barbarka88Rz 2011-04-18

Mi się podoba ta wiadomość. Tzn. nie że Cagea nie lubię (wręcz przeciwnie) tylko myślałam że pod tym tytułem kryje się np. kolejny film Cage’a w którym gra aresztowanego, a nie fakt z życia. Kilka razy dałam się tak złapać:/ tzn. na tym że tytuł sugerował cos innego niz bylo.
Jestem pozytywnie zaskoczona, że jest coś też o prywatnym życiu aktorów, a nie tylko np. niesamowicie ciekawe info o nowych plakatach, albo podejrzeniach kto zagra w czym.

Redox 2011-04-18

Wczoraj nawet w wieczornych wiadomościach poświęcili ładną chwilkę, by przyjrzeć się bliżej temu wybrykowi, więc również uważam, że umieszczenie newsa nie powinno przeszkadzać.

Quagmire 2011-04-18

A takie Imdb codziennie podaje newsy w stylu kto się z kim rozstał. Póki jest to napisane w normalny sposób, to nie mam nic przeciwko temu, że taki news pojawi się od czasu do czasu.

Legion 2011-04-17

Nius jak z Pudelka. Żenujące.

Szamajim 2011-04-17

Czemu nie aresztują go za kiepskie filmy ?:D

Proszę czekać…