Rio wygrywa w Box Office 1

Po miesiącach rozczarowujących wyników w amerykańskim Box Office mamy pierwszy hit. Animacja Rio zarobiła w weekend w Stanach Zjednoczonych dobre 40 milionów dolarów z 3800 kin. Średnia na kino wyniosła 10 tysięcy dolarów.

Rio

Poza USA animacja radzi sobie wyśmienicie zarabiając kolejne 53,5 miliona dolarów. Rio ma razem na koncie 168 milionów dolarów po 10 dniach wyświetlania.

Powrót popularnej serii Wesa Cravena pt. Krzyk 4 nie okazał się takim sukcesem, o jakim producenci mogliby marzyć. Film zarobił rozczarowujące 19,3 miliona dolarów i zajął drugie miejsce w zestawieniu. Dla porównania trzecia odsłona 11 lat temu zarobiła na otwarcie 35 milionów dolarów.

Krzyk 4Krzyk 4

Film familijny Hop spadł na trzecie miejsce zarabiając 11,2 milionów dolarów. Obraz zaliczył duży spadek frekwencji o 48%. Razem na koncie ma już 83 miliony dolarów.

Największą porażką weekend okazał się film Your Highness, który w drugim tygodniu wyświetlania zaliczył duży 58% spadek frekwencji, zarabiając 3.9 miliona dolarów. Razem ma na koncie 16 milionów co przy budżecie 50 milionów dolarów oznacza tylko klapę.

Your HighnessYour Highness

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…