Gra o tron - wyniki konkursu 1

Hatak.pl, FDB.pl, Kawerna.pl i HBO Polska zapraszają do udziału w konkursie związanym z najnowszą produkcją stacji – Gra o tron. Można wygrać fantastyczne gadżety związane z serialem fantasy!

Gra o tron

Producentami wykonawczymi i scenarzystami serialu są David Benioff i D.B. Weiss. Zdjęcia zostały zrealizowane w Paint Hall Studio w Belfaście oraz na planach w Irlandii Północnej i na Malcie.

Logo HBOLogo HBO

Serial opowiada o krainie, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w śmiertelną grę, w której stawką jest panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Królestw, a zażarta walka o Żelazny Tron niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje.

"Gra o tron to powieść fantasy, której głównym wątkiem jest walka o władzę. Walka to nie tylko rozgrywki polityczne. Przenosi się na różne płaszczyzny i dotyka takich kwestii, jak lojalność, pożądanie, obsesje erotyczne, pragnienia, nieposłuszeństwo i historia. W świecie sagi gra o tron jest walką na śmierć i życie. Nie ma w niej miejsca na honor i litość." – mówi George R.R. Martin

Emisja na polskim HBO w każdy poniedziałek o 22:00. Więcej informacji na oficjalnej stronie serialu.

Co należy zrobić?

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na pytania.

1. Jeden z reżyserów pierwszego sezonu Gry o tron pracował swego czasu przy popularnych Zagubionych. Podaj nazwisko reżysera.

Alan Taylor

2. Ramin Djawadi, który tworzy muzykę do serialu zdobywał doświadczenie i kształcił się pod okiem słynnego hollywoodzkiego kompozytora, który jest specem od wielkich kinowych widowisk. O kogo chodzi?

Hans Zimmer

3. "Ślub bez ofiar byłby nudny" – kto powiedział to zdanie w pilocie serialu i jakiej dotyczyło sytuacji?

Illyrio Mopatis – komentarz do śmierci jednego z dwóch walczących o kobietę dothraków na ślubie Daenerys i Khala Drogo.

4. Ile Wilkorów znalazł Ned Stark i jego synowie w pierwszym odcinku Gry o tron?

Sześć (w tym jeden martwy)

Książki "Gra o tron" otrzymują:

Szymon Burak

Michał Dratkowski

Marcin Wojnowski

Paulina Kokoszka

Aleksandra Kahsin

Koszulki damskie + przypinki otrzymują:

Agata Derkacz

Natalia Grabowska

Małgorzata Purwin

Ewelina Cychowska

Milena Stankiewicz

Koszulki męskie + plakaty serialu otrzymują:

Paweł Marchewka

Piotr Chochliński

Andrzej Grasiński

Jonasz Masowski

Grzegorz Krosiński

Wśród prawidłowych zgłoszeń rozlosujemy koszulki, plakaty, przypinki i książki związane z serialem Gra o tron. Dodatkowe zabawy i konkursy także dostępne na oficjalnym polskim profilu serialu na Facebooku.

Gra o tronGra o tron

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
PanKleks 2011-05-01

chociaż nigdy nie miałem szczęścia w konkursach tym razem spróbuję- ponoć w hataku często można coś wygrać. a odcinki wyemitowane do tej pory widziałem dwa razy. zobaczymy jaki będzie efekt.

Proszę czekać…