Epicki zwiastun Transformers 3! 12

Pojawił się pierwsze, pełny zwiastun filmu Transformers 3 W obsadzie są: Shia LaBeouf, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Rosie Huntington-Whiteley, John Malkovich, Kevin Dunn, Julie White oraz John Turturro.

Transformers 3

Tym razem walka toczyć się będzie wokół wyścigu o przewagę w przestrzeni kosmicznej. Decepticony nauczyli się na błędach i próbują doprowadzić do międzynarodowego konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, a Rosją. Jedynym ratunkiem dla ludzi może być Sam Witwicky, który raz jeszcze musi pomóc swoim kosmicznym przyjaciołom.

Premiera w USA i w Polsce odbędzie się 1 lipca 2011 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Asmodeusz

montarz jak zwykle na najlepszym poziomie, co tu dodać więcej czekamy i jeszcze raz czekamy

kebab666

Michał Zatoka zrobił kolejne dobre kino w sam raz na wakacje :)

ash9

Ja też nie bardzo wiem nad czym taki zachwyt.
Naturalnie, trailer jest świetny, zachęcający, ale … przecież to pure michael bay. Czego można było się spodziewać ? Ten trailer jest esencją tego co MB robi. I nie jest to coś nowego, ani zaskakującego.
drfalck wspomniał że efekty powalają na kolana. kogo one mają powalać ?! chyba tylko kogoś kto nie miał absolutnie styczności z produkcjami hollywoodzkimi przez dobre 5 lat wstecz. pod względem efektów tu nie widać absolutnie nic nowego.
to co dla mnie jest naprawdę wyjątkowego w tym trailerze i rzeczywiście zachęca, to nie wizualna oprawa, ale wyraźne zmierzanie do poprawy fabuły. bądźmy szczerzy, od strony wizualnej ciężko będzie w nowych TF zobaczyć coś naprawdę nowego, przez co opadnie szczęka.
ja też mam wrażenie że TF3 może być dość dobre.
btw. najbardziej to mi nie pasuje tam ta panienka, wyglądająca jak wyrwana z wybiegu dla modelek. ale może w fabule taką właśnie role odgrywa. tak czy inaczej już zaczynałem się przyzwyczajać do fox która wizualnie pasowała mi do wielkich robotów ;)

Cholerka czytałem powyższe komentarze i się zastanawiałem czego tu się ludziska podniecają, ciarami chwalą,na kolana padają….
Obejrzałem i …..
Totalna letnia rozrywka…………
Idę do kina………….
Ciary, radująca się gęba, zatkanie………..
Chcę to zobaczyć i się bawić setnie !!!!!!!!!!!

Proszę czekać…