Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Między światami - w kinach 1

29 kwietnia 2011 r. na ekrany polskich kin wszedł film Między światami, za udział w którym Nicole Kidman otrzymała nominacje do najbardziej prestiżowych nagród filmowych – Oscara i Złotego Globu. Urodzona na Hawajach aktorka nie tylko zagrała w Między światami główną rolę, ale była również współproducentką filmu. To ona miała decydujące zdanie, jeśli chodzi o dobór obsady. Nieoficjalnie mówi się, że jeden telefon Kidman wystarczył, by na planie pojawił się sam Aaron Eckhart.

Między światami

W równie niecodzienny sposób do ekipy aktorskiej dołączył debiutant Miles Teller, który zrobił na Nicole wrażenie swoją niebywałą umiejętnością… rumienienia się. "Aktor potrafiący zmienić kolor skóry, pokazuje magiczny moment przemiany emocjonalnej swojej postaci" – zachwycała się nim Kidman w jednym z wywiadów.

W trakcie prac nad filmem aktorka zaskoczyła wszystkich podjętą przez siebie decyzją. Ikona mody, stylu, popkultury, jak zwykły tytułować Nicole Kidman media, postanowiła, że na czas zdjęć zamieszka wraz z ekipą w niewielkim domu na przedmieściach Toronto, gdzie kręcone były zdjęcia do Między światami. Dzielenie tych samych pomieszczeń z filmowcami i Eckhartem, wspólnie spędzony czas zrodziły niezwykłą chemię na planie, której efektem jest rola uznawana przez krytyków za najlepszą w całej karierze Nicole Kidman.

Więcej szczegółów odnośnie udziału Nicole Kidman w Między światami można dowiedzieć się z udzielonego przez aktorkę wideo wywiadu. Wywiad można obejrzeć TUTAJ.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…