"May the Force Be With You"

Zadaj pytanie o Hobbita 0

Peter Jackson, reżyser podzielonego na dwie części filmu Hobbit umożliwił fanom z całego świata zadanie pytania związanego z produkcją. Odpowie na 20 z nich lub być może więcej. To samo Jackson zrobił ponad 10 lat temu przy okazji produkcji trylogii Władcy Pierścieni, tamte 20 pytań i odpowiedzi na nie możesz zobaczyć TUTAJ

Peter Jackson na planie filmu Hobbit (2012)

Oto wiadomość od Petera Jacksona:

Zdaje się, że wieki temu, na samym początku pracy nad Władcą Pierścieni, zgodziłem się odpowiedzieć na 20 pytań przesłanych przez serwis internetowy Ain’t It Cool. Harry Knowles wyselekcjonował pytania i przekazał mi je, poczym postarałem się jak najlepiej na nie odpowiedzieć pomimo faktu, że byliśmy wtedy na bardzo wczesnym etapie pre-produkcji.

Pomyślałem, że chcielibyście zrobić to samo przy Hobbicie używając tej strony na Facebooku. A więc zacznijmy… jeśli jest cokolwiek co chcielibyście się dowiedzieć o filmach, które właśnie tworzymy, proszę prześlijcie mi pytania (na tej stronie) i odpowiemy na 20 z nich. Ale kto wie, jeśli będzie przy tym niezła zabawa, to czemu tylko na 20?

Resztę pozostawiam do waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,
Peter J

Strona, na której można zadać pytanie poprzez komentarz, znajduje się TUTAJ

W 2008 roku, gdy reżyserem Hobbita był jeszcze Guillermo del Toro, Peter Jackson w liście do serwisu Ain’t It Cool zapraszając do zorganizowania videochatu tak wspominał tamte 20 pytań o Władcę Pierścieni:

Dla mnie było to bardzo ważnym i przyjemnym wydarzeniem, gdy byłem w stanie zapoczątkować pewną więź, która pomogła nam określić nasze położenie wobec tego wyjątkowego projektu. Dało mi to poczucie odpowiedzialności, które tkwiło w mojej głowie przez następnych 5 lat.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Szkoda, że nie można zapytać o to gdzie się podziała reszta Peter’a? :)))

Proszę czekać…