Selkar oszalał! 3

Najczarniejszy scenariusz białostockich lekarzy potwierdził się. Jeden z naszych reporterów terenowych informuje: Tak, to już pewne – na terenie budynku jednej z najpopularniejszych księgarni internetowych w Polsce panuje epidemia. Badania czarno na białym wykazują obecność niebezpiecznego wirusa. Ministerstwo Zdrowia już podjęło pierwsze kroki zapobiegawcze. Budynek oraz wszyscy pracownicy podlegają prawie miesięcznej kwarantannie! Przewidywany koniec kwarantanny planowany jest na 31 maja 2011.

Selkar

Tajemniczy wirus, potocznie nazywany "BezVATus pospolitus", przenoszony jest głównie przez rzadko spotykaną odmianę sówek "Ebola" zamieszkujących południową Zambię. Zadziwiający, a zarazem niepokojący jest fakt, iż hodowla oraz sprzedaż tego gatunku jest zakazana w całej Europie. BezVATus znany jest z tego, iż może infekować wszystkie formy życia, systemy oraz programy komputerowe. Z tego co zdążyliśmy się dowiedzieć, atak nastąpił nagle i ceny wszystkich produktów na stronie Selkar.pl w kilka sekund uszczupliły się o stawkę VAT (5%)*.

SelkarSelkar

Komentarze specjalistów nie pozostawiają złudzeń: Trzeba czasu, do końca miesiąca może się z tego wygrzebią, może…
Konkurencja jest bezlitosna: Hehe, do końca maja bez VATu. Są skończeni, szykuje się rychły koniec naszego największego konkurenta.
Właściciel firmy komentuje: To jakiś sabotaż! Aż miesiąc? Chyba poszaleliście! To jest jak wyrok!

Policja już poszukuje osób zamieszanych w tę sprawę.

Nie sprzedajemy książek bez VATu, natomiast końcowa cena w ramach promocji została pomniejszona o 5% stawkę VAT._

[artykuł sponsorowany]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czudi

W kategoriach powinna być pozycja artykuł sponsorowany, reklama czy coś w ten deseń.
Nie będą takie rzeczy, ale odpowiednio sklasyfikowane

Proszę czekać…