Wygraj Skyline na DVD - wyniki 2

FDB.pl, Hatak.pl i dystrybutor Vision zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest film science fiction na DVD zatytułowany Skyline.

Skyline

Film wpisuje się w najnowszy hollywoodzki trend opowiadający o inwazji kosmitów na Ziemię. Za reżyserię odpowiadają bracia Strause, twórcy Obcy kontra Predator 2.

O FILMIE

W pierwszej scenie filmu Skyline, nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do LA na urodziny najlepszego przyjaciela Jarroda, Terry’ego (DONALD FAISON). Po przybyciu na miejsce, wraz z jego dziewczyną, Candice (BRITTANY DANIEL) rozpoczyna się impreza. Teraz tylko pierwotny instynkt przetrwania może pomóc umknąć tysiącom gigantycznych stworów, które nawiedziły miasto w poszukiwaniu ludzi. Obcy o różnych dziwacznych kształtach wydają się być niezniszczalni. W thrillerze Skyline koniec świata nastąpi… tuż za oknem.

SPECYFIKACJA DVD

Język: angielski DD 5.1, polski lektor DD 5.1.
Napisy: język polski
Dodatki: teaser, zwiastun kinowy, reklamy TV, sceny alternatywne, sceny usunięte, prewizualizacja, sylwetki aktorów i twórców, zwiastuny innych filmów DVD

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytania:

1. Firma od efektów specjalnych braci Strause pracowała przy innym filmie o inwazji na Ziemię, co było powodem dużych kontrowersji. Podaj tytuł tego filmu.

Inwazja: Bitwa o Los Angeles

2. Bracia Strause pracowali przy jednym filmie science fiction z Jamesem Cameronem. Co to był za film?

Avatar

Egzemplarze otrzymują:

Adriana Mazurek

Alicja Jakóbczyk

Bartłomiej Dziubiński

Gracjan Mikitin

Maria Woźnica

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FANPAGE’A NA FACEBOOKU

SkylineSkyline

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Revange 2011-10-29

Szkoda, ze do dzisiaj nie otrzymałem nagrody ;|

Barbarka88Rz 2011-05-15

jeżeli chodzi o imdb to tak, ale u nas (fdb) oba mają gatunek SF

Yankee_Notch 2011-05-14

Mnie się wątpliwości rozwiały gdy wczytałem się że chodzi o film SF ;)

Barbarka88Rz 2011-05-13

co do pytania drugiego, to mam małe wątpliwości- bo pracowali przy dwóch filmach s.-f.

Proszę czekać…