Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Zmiany programowe stacji Fox 0

Zacznijmy od dobrych informacji.

Logo

Przede wszystkim stacja wyemituje nowe seriale: The New Girl z Zooey Deschanel w roli głównej oraz Alcatraz, za którego produkcję odpowiada J.J. Abrams.

Ponadto wypuszczony zostanie spin-off serialu Kości pt. The Finder, opowiadający o grupie komandosów odpowiedzialnych za poszukiwania zaginionych osób i rzeczy na Florydzie.

Kolejnym sitcomem, który uzyskał zielone światło będzie utrzymany w komediowych klimatach I Hate My Teenage Daughter z głównymi rolami Jaime Pressly i Katie Finneran.

Niestety są też złe wiadomości.

Otóż stacja anulowała seriale Breaking In z Christianem Slaterem i The Chicago Code – oba utrzymane w kryminalnych klimatach.

Najgorszą informacją jest ta, że zrezygnowano również z seriali, które zdobyły już sobie rzeszę fanów, a mianowicie Magia kłamstwa (Lie to Me) z niezastąpionym Timem Rothem oraz Human Target: Człowiek-cel, w którym główną rolę odgrywał Mark Valley. "Magię kłamstwa" przerwano w 3. sezonie, a "Human Target" w drugim.

Stacja Fox podjęła takie decyzje po zweryfikowaniu rankingów, z których jasno wynikało, że amerykanie chcą oglądać więcej seriali komediowych niż kryminalnych…

Na pocieszenie warto wspomnieć, że stacja TNT zamówiła drugi sezon serialu Wrogie niebo, za którego produkcję odpowiada Steven Spielberg, jeszcze przed emisją odcinka pilotażowego, który najczęściej decyduje o podjęciu takich kroków. widać rokowania są obiecujące.

Premiera serialu już 19 czerwca bieżącego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…