Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Wonder Woman tonie 1

Starania Davida E. Kelleysa nie przyniosły oczekiwanych rezultatów i jego seria Wonder Woman nie przekonała do siebie włodarzy stacji NBC. Mimo szumu wokół serialu, po słabym przyjęciu pilota, stacja rezygnuje z serialu.

Serial miał na nowo opowiedzieć historię ikony komiksów DC – Wonder Woman (w tej roli wystąpić miała Adrianne Palicki), która stara się pogodzić życie odnoszącej sukces pracownicy korporacji i superbohaterki walczącej ze złem. Pilot serii wyreżyserował Jeffrey Reiner, za scenariusz odpowiadał Kelley .

Szanse na to, by Wonder Woman pojawiła się jako serial są raczej niewielkie, choć istnieje szansa, że wyprodukowany pilot zostanie w jakiś sposób wprowadzony do dystrybucji (choćby przez iTunes).

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2011-05-14

Kelley chyba przespał ostatnie 10 lat ze swoim podejściem do ekranizacji komiksów.

jacks 2011-05-14

To było do przewidzenia po wrzuceniu fotki promocyjnej bohaterki w tym dziwnym lateksowym stroju :)

Proszę czekać…