"May the Force Be With You"

Hostel 2 - ostateczna data premiery 0

Studio filmowe Lionsgate, które produkuje Hostel 2, ogłosiło ostateczny termin daty premiery tego filmu. Nowa data to 8 czerwiec 2007 roku i jak twierdzą producenci filmu – jest to ostateczna decyzja w tej sprawie. Na samym początku premiera była planowana na styczeń, później zmieniono datę na kwiecień. Wszystko to przez przedłużające się zdjęcia do filmu.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.Zdjęcia do filmu trwają od września w Czechach. Budżet prawdopodobnie przekroczy 4,5 mln $, czyli koszt pierwszej części.

W filmie Hostel (zobacz zwiastun) trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Pierwsza część filmu Hostel opowiada o trzech kumplach (Josh, Paxton i Oli), którzy wyruszają w podróż po Europie. Udają się do Słowacji, myśląc iż tam znajdą piękne kobiety i wszystko, co najlepsze. Niestety są w błędzie. Wkrótce ich wyprawa zamienia się w prawdziwy koszmar.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Zwiastun (teaser) do kontynuacji horroru Hostel możesz zobaczyć TUTAJ.

Kadr z planu filmu Hostel 2 2007Kadr z planu filmu Hostel 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Tomassh

" "Krwawy" Hostel powraca " buahahaha :P

JANUSZ73XXX

Pierwsza część była super. Teraz tylko czekać na 2 :) Mam nadzieje że klimat się nie zmieni.

Anonimowy

Jak będzie równie "dobry" co część pierwsza, a na to się zapowiada, to zamiast wizyty w kinie polecam odwiedzenie dantysty, bo z kontroli ząbków więcej pożytku będzie.

Anonimowy

Ten na zdjeciu juz chyba oddał krew :-)

Proszę czekać…