"May the Force Be With You"

Hostel 2 - pierwszy plakat! 0

Dziś producenci horroru Hostel 2 udostępnili pierwszy oficjalny plakat, który zdaniem niektórych fanów, można zakwalifikować na najobrzydliwszy plakat roku. Wczoraj studio Lionsgate ogłosiło, że ostateczny termin premiery filmu to 8 czerwiec 2007 roku.

Plakat do filmu Hostel 2 2007Plakat do filmu Hostel 2 2007

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.

Zdjęcia do filmu trwają od września w Czechach. Budżet prawdopodobnie przekroczy 4,5 mln $, czyli koszt pierwszej części.

W filmie Hostel (zobacz zwiastun) trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Pierwsza część filmu Hostel opowiada o trzech kumplach (Josh, Paxton i Oli), którzy wyruszają w podróż po Europie. Udają się do Słowacji, myśląc iż tam znajdą piękne kobiety i wszystko, co najlepsze. Niestety są w błędzie. Wkrótce ich wyprawa zamienia się w prawdziwy koszmar.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Zwiastun (teaser) do kontynuacji horroru Hostel możesz zobaczyć TUTAJ.

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Aseq

pamietacie odrzucony przez MPAA plakat do "Wzgorza maja oczy 2" ?? No wlasnie, spojrzcie na to… MPAA chyba troche sami nie wiedza o co im chodzi =D

Trophy

Dla mnie to wygląda jak plastelina ;)

Pietruch skąd taka znajomość, mam się bać? :)

pietruch Trophy

Jak bym mówił o ludzkim mięsie że się nadaje na zrazy to wtedy mogłabyś się bać. Jednak teraz, możesz spać spokojnie :D

pietruch

Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie ten plakat jest smakowity – uwielbiam jeść mięso, na zdjęciu to bodajże mięso wołowe z "częściami" tłustymi, takie jak się daje na zupę lub zrazy… (oczywiście już bez tego ohydnego tłuszczu)

Trophy

Szczerze, to wcale nie podoba mi się ten plakat.

pietruch

We mnie plakat nie wzbudza obrzydzenia. Producenci podobnie jak w przypadku pierwszej części chcą wzbudzić kontrowersje wokół tego filmu i to się im uda ale sam film, będzie pewnie tak samo słaby jak 1 część.

Proszę czekać…