"May the Force Be With You"

Hostel 2 - pierwszy plakat! 0

Dziś producenci horroru Hostel 2 udostępnili pierwszy oficjalny plakat, który zdaniem niektórych fanów, można zakwalifikować na najobrzydliwszy plakat roku. Wczoraj studio Lionsgate ogłosiło, że ostateczny termin premiery filmu to 8 czerwiec 2007 roku.

Plakat do filmu Hostel 2 2007Plakat do filmu Hostel 2 2007

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.

Zdjęcia do filmu trwają od września w Czechach. Budżet prawdopodobnie przekroczy 4,5 mln $, czyli koszt pierwszej części.

W filmie Hostel (zobacz zwiastun) trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Pierwsza część filmu Hostel opowiada o trzech kumplach (Josh, Paxton i Oli), którzy wyruszają w podróż po Europie. Udają się do Słowacji, myśląc iż tam znajdą piękne kobiety i wszystko, co najlepsze. Niestety są w błędzie. Wkrótce ich wyprawa zamienia się w prawdziwy koszmar.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Zwiastun (teaser) do kontynuacji horroru Hostel możesz zobaczyć TUTAJ.

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Aseq 2006-12-13

pamietacie odrzucony przez MPAA plakat do "Wzgorza maja oczy 2" ?? No wlasnie, spojrzcie na to… MPAA chyba troche sami nie wiedza o co im chodzi =D

Trophy 2006-12-13

Dla mnie to wygląda jak plastelina ;)

Pietruch skąd taka znajomość, mam się bać? :)

pietruch Trophy 2006-12-13

Jak bym mówił o ludzkim mięsie że się nadaje na zrazy to wtedy mogłabyś się bać. Jednak teraz, możesz spać spokojnie :D

pietruch 2006-12-13

Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie ten plakat jest smakowity – uwielbiam jeść mięso, na zdjęciu to bodajże mięso wołowe z "częściami" tłustymi, takie jak się daje na zupę lub zrazy… (oczywiście już bez tego ohydnego tłuszczu)

Trophy 2006-12-13

Szczerze, to wcale nie podoba mi się ten plakat.

pietruch 2006-12-13

We mnie plakat nie wzbudza obrzydzenia. Producenci podobnie jak w przypadku pierwszej części chcą wzbudzić kontrowersje wokół tego filmu i to się im uda ale sam film, będzie pewnie tak samo słaby jak 1 część.

Proszę czekać…