Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Schwarzenegger anuluje projekty 2

W świetle ostatnich wydarzeń (plotki o niewierności, przyp. red.), aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger ogłosił, że, przynajmniej chwilowo, nie będzie on kontynuował prac nad swoimi projektami filmowymi.

Arnold Schwarzenegger z żoną

Gubernator Schwarzenegger koncentruje się na sprawach osobistych.

Powiedział jego przedstawiciel w oficjalnym oświadczeniu.

Nie jest gotowy zobowiązać się do żadnych harmonogramów produkcji lub terminów. Obejmuje to Cry Macho, serię Terminator i innych planowanych projektów. Będziemy kontynuować rozmowy, gdy gubernator Schwarzenegger tak zadecyduje.

Dodaje w dalszej wypowiedzi.

Schwarzenegger pracował też nad projektem serialu animowanego The Governator, który miał się stać również komiksem i prawdopodobnie filmu fabularnego w 3D. Producenci wydali następujące oświadczenie:

W świetle ostatnich wydarzeń, A Squared Entertainment, POW, Stan Lee Comics i Archie Comics wprowadziły projekt The Governator w stan zawieszenia.

Jakie są Wasze opinie na ten temat? Czyżby nadszedł kres kariery aktorskiej Arniego?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Tylko, że z tej informacji wynika bardziej, że Schwarzenegger nie podjął tej decyzji przez dziennikarzy ale przez tornado w sprawach prywatnych.
Zresztą Arnold sam to ujawnił, wcześniej udało mu się to utrzymywać w sekrecie nawet przed żoną przez ponad 10 lat, więc trudno obwiniać o całe zamieszanie dziennikarzy, gdy w wywiadach rozpoczęli je sami Schwarzeneggerowie.

dextersss

Moja opinia jest taka : że Sprawy osobiste Gubernatora to Jego sprawy! nie powinny kolidować z pracą. Oczywiście pseudo dziennikarze nie dadzą mu spokoju tylko będą gnębić wampiry !

Proszę czekać…