"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pierwszy poster Spider-Mana 0

Dzisiaj w sieci pojawił się pierwszy na razie jeszcze teaserowy poster promujący film Marca Webba pt. The Amazing Spider-Man. W tym trójwymiarowym projekcie w głównych rolach występują: Andrew Garfield (Peter Parker), Rhys Ifans (Dr. Connors), Emma Stone (Gwen Stacy), Martin Sheen (Wujek Ben Parker) oraz Chris Zylka (Eugene "Flash" Thompson). Obraz pojawi się w kinach 3 lipca 2012 roku.

The Amazing Spider-Man (2012)

Z posteru na chwile obecną nie wiadomo zbyt wiele. Jednak fani tego komiksowego bohatera będą zadowoleni z tego, iż wreszcie będą wiedzieć jak wyglądać będzie logo tej produkcji. Jednocześnie wszystkich sympatyków zapraszamy na oficjalną stronę filmu TUTAJ.

Akcja filmu The Amazing Spider-Man rozgrywać ma się ma w młodych latach Petera Parkera, dowiemy się jak został superbohaterem, oraz to dlaczego właśnie tak pokierował swoim życiem.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu:

Teaserowy poster filmu The Amazing Spider-ManTeaserowy poster filmu The Amazing Spider-Man

Logo filmu The Amazing Spider-ManLogo filmu The Amazing Spider-Man

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Już potwierdzono, że to fake, ale wiele zagranicznych serwisów dało się na to nabrać.
http://www.ropeofsilicon.com/article/possibly-fake-amazing-spider-man-teaser-poster
Prawa do kinowych filmów należą do Sony, podobnie jak Fox ma X-Menów. Marvel Studios ma prawa do składu Avengers.

Michal_Dajer

Wydaje się, iż to nie jest fake. Na oficjalnej stronie, na którą można wejść także ze strony studia Sony w informacjach jest podane, iż Marvel jako tako także ma prawa do tej produkcji. Przede wszystkim ze względu na fakt, iż prawa do postaci należą do Marvela.

Quagmire

Przecież to jest jakiś fake, Marvel Studios nie produkuje tego filmu, prawa są nadal na wyłączność Sony Columbia Pictures.
A jeśli założymy, że to prawdziwy poster to logo jest naprawdę żałosne, gdzie mu tam do poprzedniej czcionki rozpoznawalnej także dzięki Play Station 3. To taki Maluch przy Ferrari.

Proszę czekać…