"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pierwszy poster Spider-Mana 0

Dzisiaj w sieci pojawił się pierwszy na razie jeszcze teaserowy poster promujący film Marca Webba pt. The Amazing Spider-Man. W tym trójwymiarowym projekcie w głównych rolach występują: Andrew Garfield (Peter Parker), Rhys Ifans (Dr. Connors), Emma Stone (Gwen Stacy), Martin Sheen (Wujek Ben Parker) oraz Chris Zylka (Eugene "Flash" Thompson). Obraz pojawi się w kinach 3 lipca 2012 roku.

The Amazing Spider-Man (2012)

Z posteru na chwile obecną nie wiadomo zbyt wiele. Jednak fani tego komiksowego bohatera będą zadowoleni z tego, iż wreszcie będą wiedzieć jak wyglądać będzie logo tej produkcji. Jednocześnie wszystkich sympatyków zapraszamy na oficjalną stronę filmu TUTAJ.

Akcja filmu The Amazing Spider-Man rozgrywać ma się ma w młodych latach Petera Parkera, dowiemy się jak został superbohaterem, oraz to dlaczego właśnie tak pokierował swoim życiem.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu:

Teaserowy poster filmu The Amazing Spider-ManTeaserowy poster filmu The Amazing Spider-Man

Logo filmu The Amazing Spider-ManLogo filmu The Amazing Spider-Man

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2011-05-23

Już potwierdzono, że to fake, ale wiele zagranicznych serwisów dało się na to nabrać.
http://www.ropeofsilicon.com/article/possibly-fake-amazing-spider-man-teaser-poster
Prawa do kinowych filmów należą do Sony, podobnie jak Fox ma X-Menów. Marvel Studios ma prawa do składu Avengers.

Michał 2011-05-23

Wydaje się, iż to nie jest fake. Na oficjalnej stronie, na którą można wejść także ze strony studia Sony w informacjach jest podane, iż Marvel jako tako także ma prawa do tej produkcji. Przede wszystkim ze względu na fakt, iż prawa do postaci należą do Marvela.

Quagmire 2011-05-22

Przecież to jest jakiś fake, Marvel Studios nie produkuje tego filmu, prawa są nadal na wyłączność Sony Columbia Pictures.
A jeśli założymy, że to prawdziwy poster to logo jest naprawdę żałosne, gdzie mu tam do poprzedniej czcionki rozpoznawalnej także dzięki Play Station 3. To taki Maluch przy Ferrari.

Proszę czekać…