Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Król Lew w 3D 1

Prace nad konwersją do 3D jednego z hitów Disneya trwały już od jakiegoś czasu. Historię Simby miała poprzedzać inna klasyczna animacja – Piękna i Bestia. Ostatecznie plany uległy zmianie i to właśnie Król Lew otworzy worek z nowymi wersjami klasycznych już filmów, wchodząc do kin jeszcze we wrześniu tego roku.

Póki co cała zawierucha wokół filmów wygląda jednoznacznie na próbę sprzedania odgrzewanego kotleta z nowym przybraniem. I nową ceną.
Co prawda osoby, które widziały fragmenty konwersji Pięknej i Bestii wypowiadały się pozytywnie na temat filmu, ale co się z tego urodzi – zobaczymy.

Tak na marginesie – w planach podobno jest również konwersja Titanica. Boże, chroń nas wszystkich.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2011-05-28

Na Królu Lwie i Gwiezdnych Wojnach się zakończy. W USA ludzie zaczynają olewać 3D, Piraci i Kung Fu Panda notują rozczarowujące wyniki a większość widzów wybiera tradycyjny seans. To lato w amerykańskich kinach będzie początkiem kolejnego upadku 3D a Avatar 2 będzie odświętnym pogrzebem trójwymiaru.

jacks 2011-05-28

Boże, już się boję co z tego wyjdzie. Z klasyka pozostanie gniot i teraz każdy będzie mówił: "Król lew? Przecież to było g**no…"

Proszę czekać…