Prosto w serce już na DVD 0

Prosto w serce to najnowszy serial telewizji TVN, którego gwiazdami są Anna Mucha oraz znani z popularnej BrzydUli Filip Bobek, Jacek Braciak i Małgorzata Socha. Serial jest już dostępny na płytach DVD.

Prosto w serce

Monika Milewska (Anna Mucha) pracuje na życie własnymi rękami i w pocie czoła. Jest bokserką.

W dodatku całkiem niezłą. Na swoim koncie ma większość wygranych walk, a jej sportowa kariera zapowiada się nad wyraz obiecująco. Niestety, niespodziewana kontuzja krzyżuje te plany. Monika musi pożegnać się z ringiem i poszukać „prawdziwej” pracy.

Prosto w serceProsto w serce

Artur Sagowski (Filip Bobek) to całkowite przeciwieństwo Moniki. Jest bogaty, pochodzi z dobrej rodziny i prowadzi świetnie prosperującą firmę budowlaną. Sprawia wrażenie lekkoducha, ale to tylko pozory. Artur w swoim życiu wiele już przeszedł, a jego przeszłość kryje mroczne tajemnice.

Przypadkowe spotkanie tych dwojga wywróci ich poukładane, jakby się wydawało, światy do góry nogami. Ona – dziewczyna z domu dziecka i On – spadkobierca rodzinnej fortuny – odnajdą w sobie bratnie dusze, oparcie, a wreszcie i prawdziwą miłość.

Oczywiście, droga do szczęścia nie będzie prosta. Monika jest bowiem „od zawsze” związana z Cezarym (Grzegorz Małecki) – swoim chłopakiem, promotorem i najlepszym przyjacielem, a Artur planuje ślub z piękną Konstancją (Małgorzata Socha), która wcale nie pała sympatią do nowej przyjaciółki swojego narzeczonego.

Źle się dzieje również w rodzinnej firmie Sagowskich, którą po śmierci rodziców – i z woli ich testamentu – kieruje Artur. Jego starszy brat Rafał (Jacek Braciak) żyje w przekonaniu, że funkcja prezesa w Sagowski Development i idące za nią zaszczyty (oraz wysokie uposażenie) należy się właśnie jemu i nie ustaje w staraniach pozbawienia Artura wpływów i majątku.

Czy Monice i Arturowi uda się pokonać trudności? Odpowiedź w serialu "Prosto w serce".

Prosto w serce to najnowsza produkcja telewizji TVN wyprodukowana przez Roberta Wieczorka – współtwórcę sukcesu BrzydUli.

Produkcja TVNu jest najpopularniejszym serialem emitowanym w internecie w serwisie OnetVOD. W styczniu 2011 roku odnotowano prawie cztery miliony odtworzeń, w lutym 5,1 miliona, a tylko pierwsze dwa tygodnie marca (1-15 marca 2011) dały już ponad trzy miliony odtworzeń!

WYDANIA DVD

Galapagos Films, wydawca serialu Prosto w serce wprowadza 5-dyskowe edycje DVD zawierające po 30 odcinków. Premiery przedwakacyjnych odcinków serialu w wydaniach 5-dyskowych zaplanowane są na 27 maja, 10 i 17 czerwca. Kolejne edycje już jesienią.

Prosto w serceProsto w serce

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…