Imponująca Geneza planety małp! 6

Pojawił się pełny zwiastun filmu Geneza planety małp, w którym widzimy efekt pracy firmy Weta Digital (Avatar) nad cyfrowymi małpami. Przywódcę małp, Caesara gra Andy Serkis.

Geneza planety małp

Reżyseruje Rupert Wyatt, a w obsadzie są James Franco, John Lithgow, Freida Pinto, Andy Serkis, Brian Cox, Tom Felton oraz David Oyelowo.

Akcja rozgrywa się w czasach obecnych w San Francisco. Jest to opowieść o tym, jak eksperymenty genetyczny ludzi obraca się przeciwko nim. Wszystko za sprawą superinteligentnej małpy, Caesara, który rozpoczyna wojnę o władzę na Ziemi.

Za efekty specjalne odpowiada WETA Digital, firma znana z pracy przy Avatarze i Władcy Pierścieni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Pawelllllllllll

Ten film to straszne dno postawiono w nim na efekty specjalne a nie na fabułę . Swoją opinię uzasadniam tym że w orginalnej planecie małp ludzie wytukli się sami w długoletniej wojnie a dopiero z biegiem czasu pojawiły się inteligętne małpy kture przejeły kontrolę nad resztkami ludzkości . A tu chcą nam wcisnąć hłam że banda małp uzbrojona w włucznie ma pokonać armie u.s.a i to przy tym poziomie techniki .A co z innymi państwami odkiedy ludzie nie walczą o swoją wolność . Jestem ciekawy jak zapomocą włuczni można zniszczyś czołg śmigłowiec . jeszcze jedno ludzi liczy się w miljardach a mał na całym świecie jet kilka milionów. awtym laboratorium maksymalie kilka setek . Komuś zachciało się zrobiś coś wstylu avatara ale wyjdzie z tego straszns hała.

Young_Caesar

ja od początku dobrze wróżę filmowi, nadal nie zmieniam zdania, zwiastun bardzo dobry:)

dearyou

Zwiastun zwiastunem, ciekawe tylko jakie będą wrażenia po całym filmie.

miodzik

Lepiej nawet – wychodzi na to, że zacznie się od kredki – godna podziwu ewolucja :) Jakby ludzie byli tacy pojętni to już dawno śmiagalibyśmy z prędkością światła po Galaktyce :)

Zapowiadał się gniot ale po zwiastunie sądzę że może być całkiem nieźle :D

Proszę czekać…