Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Chris Columbus o trolach 2

Wszystko wskazuje na to, że najnowszym projektem studia 1492 Pictures, założonego przez Chrisa Columbus'a, we współpracy z CJ Entertainment & Media, będzie remake norweskiego filmu z roku 2010 pt. Trollhunter. Scenariusz do filmu napisze Marc Haimes.

Chris Columbus, który miał okazję obcować z trollami przy okazji pierwszego Harry'ego Potter'a, stwierdził:

Troll Hunter to porywający rajd filmowym roller coasterem, który pod względem wizualnym, zawiera sceny, jakich Amerykańska publiczność jeszcze nie widziała.

I w to można uwierzyć. W końcu dobrze przyjęty REC musiał zostać objęty Kwarantanną, żeby publiczność zza oceanu mogła się do niego przekonać.

Przypomnijmy, że w oryginale obraz Troll hunter, zaliczany do gatunku filmowego Mockumentary (fikcja udająca film dokumentalny), opowiadał historię grupy znajomych, którym podczas próby wyjaśnienia serii tajemniczych zabójstw niedźwiedzi, udało się udokumentować istnienie prawdziwych trolli.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Ten film jest tak głupi, ma tyle scenariuszowych dziur, że właściwie jego atutem są tylko efekty specjalne (dobre, bo norweskie, na Amerykanach nie zrobią większego wrażenia) i parę humorystycznych mrugnięć do widza.
Jeśli przepiszą to od nowa to może coś z tego będzie.

Redox

Szybko podjęli decyzję o remakowaniu, zważając na fakt, że film (oryginał) niebawem trafi do kin w Stanach (tylko niektórych – dystrybucja limitowana).

Proszę czekać…